Гурт мандрівних дяків Вертеп / Відеозапрошення 16+ (творчий звіт гурту ВЕРТЕП, 2016)

Прес-реліз до концерту гурту Вертеп
9 березня в 16-й День народження

Гурт Вертеп, ще відомий як гурт мандрівних дяків, 9 березня відсвяткує свій 16-й День Народження Великим концертом в рідному місті, традиційно в music-hall Poplavok.

?Відеозапрошення:

yesПодія у FaceBook

Багато музики, нові пісні, потужний танцювальний сет, презентація нового проекту - "ПерЕклади або ПерекладИ"! Пісні братніх народів в перекладі українською, українські пісні перекладені братніми мовами, та ін. експерименти з текстами і музикою. 

А також:

  • прем'єра пісні на вірш Сергія Жадана "Йона"
  • презентація мульт-кліпу на пісню Андрєя Макарєвіча в авторському перекладі українською 
  • майстер-клас Революційної пісні: Бойова традиційна композиція IRA 
  • нова казково-містична композиція на вірш Лірника Сашка і ще...

Вже за 2 місяці 2017 року гурт Вертеп зіграв кілька десятків концертів серед яких великий виступ на фестивалі Різдвяна Країна Мрій у Дніпрі, концерти для українських воїнів на Донбасі, та прогнав зиму на Масляну в останні вихідні зими відігравши два великих концерти на площі Героїв Майдану. До того ж «Вертеп» отримав премію «Артіс» в номінації «Кращий музичний гурт року», презентував відеокліп «Марш полку Дніпро-1» Марш полку Дніпро-1 , та приготував музичні та відеопрем`єри на початок весни.

Усі секрети поки не розголошуємо. Та повірте, ми ретельно готуємось, і нам буде що показати! Приходьте 9 березня о 19:00 на Січеславську Набережну у Poplavok!

Замовлення квитків: + 38 050 361 62 82  

З гуртом Вертеп – Весна приходить!)

Творчий звіт 2016 р.

1.   Офіційні Музичні відеокліпи 2016 (режисер відео – Дмитро Розмериця):

 

2.   Новий альбом 2016:  8-й студійнийальбом гурту Вертеп

Radio Friendly: Джингли Перемоги-https://soundcloud.com/vertep/sets/radio-friendly-dzhingli-peremogi

21 композиція записана в 2014-2016 рокахукраїнською, грузинською, кримськотатарською мовами; на вірші Сергія Жадана ("Капелан"), Тетяни Малахової ("Ультрас Андрійко"), Юрка Покальчука ("Не опускай Рук"), Віктора Цоя ("Група крові"), Галини Кузьменко (Савчук) ("Побратим") та Олексія Бондаренка; в запису альбому взяли участь: священник УПЦ капелан Дмитро Поворотний, Лірник Сашко, Андрій Підгайний (ТОК), Данило Прохоров, Дмитро Розмериця…

3.    Концерти 2016: це виступи у військових частинах, навчальних закладах, шпиталях, музеях, клубах, фестивальніх сценах, Концертний тур в 20 містах України: Дніпро, Кам`янське, Бахмут, Слов`янськ, Краматорськ, Дружківка, Торецьк, Часів Яр, Одеса, Кропивницький, Херсон, Конотоп, Черкаси, Холодний Яр, Київ, Харків ін.

4.   Музичні проекти 2016:

  • Спільна музична програма з Оркестром Збройних Сил України – Героїчні
    Пісні:https://www.youtube.com/watch?v=OfGnQLPQTbo
  • Запис офіційного Маршу Полку «Дніпро-1»

5.   Фестивалі та волонтерські проекти 2016:

  • Агіт-Потяг на Схід (концерти в школах, технікумах, військових частинах, на центральних площах в містах Українського Донбасу)
  • Козак-Фест, Холодний Яр, Тарасова гора, Конотопська битва, Івана Купала в Чумаках, Саксаганський Ярмарок, Покрова та День Захисника України у Дніпрі.

 

Про гурт ВЕРТЕП

Україна, м. Дніпро. Рік заснування 2001

«Хто як гуляє, той так і працює і воює!»

Український рок-гурт в репертуарі якого біля 200 пісень українською, грузинською, сербсько-хорватською, кримськотатарською, французькою, вірменською, польською мовами, авторські композиції та пісні на вірші сучасних українських поетів.

Вертеп це - народні свята, державні урочистості, корпоративні та приватні події, дні народження, весілля, майдани, революції, фестивалі!

Музична лірика сходу і заходу, латиноамериканські та афро-азійські ритми, джазові стандарти та різновиди рок-музики в контексті європейського шансону, американської естради та слов’янського фольку разом з фірмовим вертепівським багатоголоссям і традиційними інструментами – це наш український world-music - яскраво, смачно і драйвово

?Коротко про гурт до 15-ї річниці відеосюжет від  9-ТБ (Дніпро) 

Офіційні сторінки:

www.facebook.com/VertepGurt
www.youtube.com/user/Artvertep
https://soundcloud.com/vertep/sets/radio-friendly-dzhingli-peremogi
- е-mail: artvertep@gmail.com 
https://www.facebook.com/tim.artvertep

+ 3 8050 361 62 82   + 3 8066 272 26 24