Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

Київ / День сталої енергетики на Хрещатику - дорогу обираєш ти!

30 ЧЕРВНЯ 15:00

Напроти КМДА (біля ЦУМу), вул. Хрещатик

30 червня 2013 року, мешканці та гості Києва мають унікальну можливість долучитися до екологічної акції у центрі міста, яка стане кульмінацією і закриттям Європейського тижня сталої енергетики в Україні. АВЕ «Альтернатива», ЕКО-клуб «ЕРЕМУРУС», МГО Київський міжнародний енергетичний клуб «Q-Club» та Національний екологічний центр запрошують всіх небайдужих до екологічного майбутнього планети приєднатися до заходів на вул. Хрещатик, 36 (метро Хрещатик).

В рамках днів молоді на Хрещатику для дітей пройдуть яскраві театралізовані ігри, ряд акцій, конкурсів, вікторин та майстер-класів з призами, «зелений» аква-грим. Всі бажаючі зможуть долучитися до виготовлення сонячного колектора, посмакувати яєчнею від ТМ Ясенсвіт, приготовленої на сонячній плиті та іншими корисними стравами. Для всіх, хто прагне знати і не хоче залишатись осторонь, – багато цікавих винаходів, ідей та інформації, все в одному місці – в неділю, 30 червня 2013 року о 15.00. Європейський тиждень сталої енергетики (22-28 червня 2013) – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року.

Цього року вперше до святкувань долучилися сотні учасників – як прості громадяни, так і організації та інституції. Заходи, що відбуваються в рамках Європейського тижня сталої енергетики, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії як запоруки енергонезалежності держав та екологічного майбутнього людства. Вони сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують задля досягнення завдань ЄС щодо енергетики та цілей, що пов’язані зі зміною клімату. Україна також стала на шлях забезпечення енергетичної безпеки та покращення екологічної ситуації: по всій країні будуються сонячні та вітрові електростанції, які вже живлять цілі міста, також активно розвиваються інші види отримання “чистої” енергії, з’являється все більше активістів та організацій у сфері екології, входить в моду екологічний транспорт та ін. День сталої енергетики на Хрещатику – можливість дізнатись більше, гарно провести час та стати частиною змін у суспільстві. Особлива подяка організаторам Днів молоді на Хрещатику. Партнери заходу: Пролего (Lego), Морква Клуб, Кліматінфо, Виставка Eco-Expo, Київська асоціація велосипедистів. Генеральний медіа-партнер – Інвестгазета, генеральний онлайн-партнер – ДЕЛО.

 

 

Про авторів

Культура

Додав nady 28 червня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска