Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Київ / Презентація україномовної книги "Омріяний край" Лілі Хайд до 70-тої річниці від часу депортації кримських татар

14 ТРАВНЯ 19:00-20:00

Мистецький Арсеналі” (вул. Лаврська 10-12)

До 70-тої річниці від часу депортації кримських татар

британська письменниця Лілі Хайд презентує у Києві україномовне видання книги “Омріяний край”

  КИЇВ, 07 травня 2014 року – Британська письменниця та журналісткаЛілі Хайд 14 травня презентує у Києві україномовне видання книги “Омріяний край”.

Захід, приурочений до 70-тої річниці від часу депортації кримських татар з історичної батьківщини, відбудеться за підтримки Міністерства культури України та Київської міськдержадміністрації.

Організатори акції– Меджліс кримськотатарського народу, ГО “Земляцтво кримських татар у місті Києві”, Британсько-українське товариство та Видавництво “Дуліби”.  

У травні 2014 року минає 70 років від часу депортації кримських татар з історичної батьківщини до Узбекистану, Казахстану та Росії. В кінці 1980-х років почалося масове повернення кримських татар до Криму. Репатріація не була безболісною. Знадобилося багато терпіння і праці, аби кримські татари почали “ставати на ноги” на своїй предковічній землі. Сьогоднішні події немов повертають колесо історії назад: багатьом кримським татарам доводиться знову залишати батьківщину.   Лілі Хайд – британська письменниця та журналістка. 10 років вона пропрацювала в Україні, нею було зібрано десятки інтерв'ю про депортацію та репатріацію кримських татар, на їх основі письменниця створила художній твір – роман “Омріяний край”. Роман був виданий у Великобританії (Walker Books, 2008), перекладений на французьку (Naïve livres, 2011) та кримськотатарську (Тезис, 2013) мови. Українською мовою книга щойно побачила світ у видавництві “Дуліби”за фінансової підтримки відомого українського політика та дипломата Ігоря Осташа.  

Презентація книги відбудеться 14 травня з 19.00 до 20.00 в “Мистецькому Арсеналі” (вул. Лаврська 10-12). На подію запрошено провідних українських політиків, дипломатичний корпус, визначних діячів літератури, мистецтва та науки. Базовою ідеєю акції буде доброчинність, збір коштів на підтримку кримськотатарських ініціатив.

  За довідками звертатися: 066-411-48-15; hrymych@gmail.com(Гримич Марина).

 

Про авторів

Культура

Додав nady 11 травня 2014

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска