Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Вінниця / TAGTOOL - воркшоп зі створення світлового малюнку і живопису. Другий блок проекту «Креативні фасади: візуальне мистецтво + тнхнології + суспільсьво»

30-31 СЕРПНЯ

Вінниця, вул. Соборна

ДРУГИЙ БЛОК ПРОЕКТУ «КРЕАТИВНІ ФАСАДИ: ВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО + ТЕХНОЛОГІЇ + СУСПІЛЬСТВО» 
 
TAGTOOL ВОРКШОП ЗІ СТВОРЕННЯ СВІТЛОВОГО МАЛЮНКУ І ЖИВОПИСУ НА ФАСАДИ БУДИНКІВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ ТА ПУБЛІЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ У МІСЬКОМУ ПРОСТОРІ  
 
30 – 31 серпня
(м. Вінниця) 
 
Публічна презентація відбудеться 31 серпня
(м. Вінниця, вул. Соборна)
 
 
Викладач: Маттіас Фріц, Office for Media and Arts International GmbH
Vienna, Austria, http://omai.at/en/on/company/ http://www.omai.at/ , http://vimeo.com/56082487
 
Організатор воркшопу Медіа Арт Лабораторія (ГО”Альтернативні Візуальні Студії”) 
Спонсорська і партнерська підтримка проекту: Програма І3 Благодійного Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», Центр розвитку «Демократія через культуру»
Інформаційні партнери проекту: ART UKRAINE та онлайн журнал Кorydor
 
ЗАПРОШУЮТЬСЯ МИТЦІ З УСІХ МІСТ УКРАЇНИ.
 
Участь у воркшопі безкоштовна, іногороднім учасникам сплачується проживання у готелі, сніданки та проїзд у розмірі 180 грн.
 
До участі у конкурсі запрошуються українські художники, графіті-художники, дизайнери, ілюстратори, графіки, студенти, які мають інтерес, бажання й амбіції працювати у царині візуальної культури та мистецтва новітніх технологій.  
 
Просимо надіслати заповнену аплікаційну форму з темою «TAGTOOL workshop» на адресу mediaartlab@gmail.com до 20 серпня 2013 р. Інформацію про відібраних учасників буде оголошено 25 серпня 2013. Аплікаційну форму можна завантажити тут
 
За додатковою інформацією звертайтесь до Медіа Арт Лаб за тел: 044 3320111 та www.facebook.com/mediaartlab, email:motsiuk@hotmail.commanzhali@gmail.com
 
TAGTOOL  це інтерактивний проект з Відня, створений фахівцями з комп'ютерної анімації Mаркусом Дорнінгером і Маттіасом Фріцем (IINK).http://www.omai.at/ , http://vimeo.com/56082487 Він дозволяє двом і більше учасникам "в реальному часі, одномоментно" створювати, оживляти і проектувати малюнки, живопис, графіку на будь-яку площину  екрани, стіни, вуличні фасади, об'єкти. Як вони самі це називають – використання досвіду малювання засобами 21 століття і створення спонтанної ріал тайм анімації або інтуїтивний спосіб проеціювання.  Працюючи у парі, художники можуть додавати різні ефекти і створювати відеоінсталяції в режимі реального часу. Колектив TAGTOOL постійно їздить по світу, беручи участь у різних глобальних проектах: від великих театральних постановок, музичних шоу та концертів, до вуличних нелегальних експериментів за участю графіті-райтерів.
 
У рамках воркшопу Маттіас Фріц продемонструє можливості програми та навчить її користуванню. Також буде розроблена спільна презентація учасників воркшопу, а саме – створення світлового живопису у реальному часі на фасад будинку.  
 
У цифрову епоху рисунок та живопис і надалі залишаються найважливішими способами візуалізації ментальних образів. Але у 21 сторіччі для створення подібних зображень уже можна обирати таке медіа як світло, а рисунки не залишаються статичними, а оживають. TAGTOOL  це програма, яка вимагає радше вміння малювати, аніж програмування, що дає шанс революціонізувати сцену проекційного та світлового мистецтва. Розробники переконані, що їхня нова програма легка у використанні та інтуїтивна, нагадує малювання пальцями і дозволяє робити як професійні так і аматорські твори.
 

 

Про авторів

Культура

Додав nady 20 серпня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска