Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Qarpa Soledad (2011) 8,13 Mb
Qarpa No 1 like U (2011) 8,78 Mb
Qarpa My Man (2011) 8,75 Mb
Qarpa Русальчина ( 2005 р.) 5,76 Mb
Qarpa Namma You Crow (2007 p.) 6,97 Mb
Qarpa Без мене (2007 р.) 2.34 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Автори / Qarpa / За щасливе собаче життя

Популярна письменниця та співачка Ірена Карпа днями повернулася з подорожей Непалом й одразу приступила до завершення роботи над першою акустичною програмою групи Qarpa. Її прем’єра відбудеться 8 грудня в столичному клубі «44» в рамках арт-проекту «Майстер-Клас». Окрім іншого, того дня Ірена Карпа представить новий кліп на пісню «Без Мене» та святкуватиме свій День народження .

«Для нас це перший акустичний досвід, і тому ми як діти малі, радіємо, бавимося з цим, лаємося і набиваємо синці. Іноді це нагадує пісні під гітару Цоя – жартує Ірена Карпа - Так що нарешті, як каже наш Олег Артим, ми зможемо або «заканати за своїх» у дворових пацанів, або заробити на шматок хліба в переході».

З подорожей Непалом Карпа повернулася в доброму гуморі. Вже 5 грудня її гурт Qarpa дасть сольний концерт у Вінниці. Під час нього збиратимуться гроші для притулку бездомних тварин.

«Наша програма називатиметься «Парад Цуциків». У мене самої Карма всиновлена, і більшого щастя за цю собацюру уявити годі. Ще я хочу всиновити кота та темношкіру дитину - і це зовсім не плагіат з Бруно, це дуже серйозні наміри» – видає чергову порцію жартів Ірена Карпа.

8 грудня в рамках в арт-проекту «Майстер-Клас» Карпа не тільки жартуватиме, а займатиметься серйозними речами: гурт Qarpa покаже окрім акустичної, традиційну електричну концертну програму, до того ж буде показано новий кліп на пісню «Без Мене», щоправда Ірена зазначає, що глядачі побачать бета-версію кліпу, остаточний варіант «повільно доробляє» Олег Артим.

«Я щойно повернулася з Верхнього Мустангу - останнього «забороненого» гімалайського королівства. Привезла шаманські причандали, мантри і таємне знання. Буду щедро ділитися з тими, хто прийде, деякі елементи використаємо в концерті. Цими духовними практиками відзначимо день народження Джима Морісона і день смерті Джона Ленона» – про святкування свого Дня народження Карпа скромно промовчала.

 
 

Додав Art-Vertep 03 грудня 2009

Про автора

«Qarpa» ex «ФАКТИЧНО САМІ» Ірена КАРПА – вокалОлег АРТИМ – електро гітара, програмуванняАртур ДАНІЄЛЯН – бас гітара, програмуванняЄвгенія СМОЛЯНИНОВА – віолончельАндрій КОГУТ – барабани1992 рік &ndash

Автори пов'язані с новиною

Ірена Карпа

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска