Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Культура / Журі обрало переможців міського конкурсу «Дніпропетровськ - казкове місто»

Перше знайомство з літературою і книжковим світом у дитини відбувається через казки. Найцікавішою є казка, написана про рідне місто, вирішили організатори конкурсу «Дніпропетровськ — казкове місто».

У конкурсі взяло участь 26 авторів не лише із різних міст України, а навіть із Франції. Вони подали 50 робіт – історичних казок про Дніпропетровськ, написаних як у прозі, так і у віршах.

Кращі казки про Дніпропетровськ та його видатних особистостей обирала конкурсна комісія, до складу якої увійшли історики, літератори та громадські діячі.

Головний критерій оцінки конкурсу – історичний сюжет в основі казки. Члени конкурсної комісії визначили 6 робіт – переможців.

Гран-прі отримала Еліна Заржицька (м. Дніпропетровськ). Кращим твором для дітей до 5 років  визнано казку Ганни Доброгорської (м. Дніпропетровськ), серед казок для дітей від 5 до 10 років перше місце посіла робота Світлани Талан (м. Северодонецьк Луганської області), друге – Ганни Доброгорської (м. Дніпропетровськ), третє – Юлії Скрипаченко (м. Дніпропетровськ).

Найкращою казкою для дітей від 10 до 16 років визнано твір Галини Максимів (м. Долина Івано-Франківської області), друге та третє місце відповідно посіли Андрій Комаров та Тимофій Федорець із Дніпропетровська.

Спеціальними призами нагородили дніпропетровчанку Ольгу Брус, а також автора із Франції Ореста Катинського.

Тепер на дніпропетровців чекає другий тур конкурсу, в якому учасники будуть змагатися за кращу ілюстрацію до творів-переможців. Його результати стануть відомі у вересні 2014 року, а видана трилогія «Дніпропетровськ - казкове місто» з’явитися у грудні цього року.

Буквоїд

 
 

Додав nady 17 червня 2014

Про автора

Розділ "Культура" містить інформацію, яка не може бути віднесена до конкретного Автора і стосується подій української культури.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска