Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Культура / У Рівному на сіті-лайтах рекламуватимуть бібліотеку!

Найближчими днями на вулицях Рівного з'являться нові сіті-лайти, на яких рекламуватимуть не магазини чи клуби, а бібліотеку. Така можливість з'явилася у Рівненської обласної бібліотеки завдяки програмі "Бібліоміст" та гранту на рекламу своїх послуг.

Те, що у бібліотеці можна знайти необхідні книжки, знають, певно, усі. А ось про те, що у книгозбірні можна вчити іноземні мови, опановувати комп'ютер та ще й влаштувати власну виставку - знають не так багато людей. Саме тому Рівненська обласна бібліотека організувала інформаційну кампанію своїх послуг.

- Практика проведення інформаційної кампанії для послуг бібліотеки у нас з'явилася вперше, - розповідає бібліотекар відділу маркетингу та наукової роботи Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (ОУНБ) Юлія Ковальчук. - Все через те, що виготовлення зовнішньої реклами передбачає певні капіталовкладення, а бібліотека, як бюджетна установа, не має такої статті витрат як "реклама". До цього ми намагалися поширювати інформацію про свої послуги, повідомляючи відвідувачів усно, e-mail розсилкою, через ЗМІ та друкуючи невеличкі оголошення. Зараз ми отримали перемогу у конкурсі грантів програми "Бібліоміст" "Реклама та маркетинг у бібліотеках" й вони надали нам кошти на створення інформаційної продукції для чотирьох обраних нами потенційно найперспективніших послуг. 

Найцікавіше, з чим рівненські бібліотекарі вирішили ознайомити читачів, це розмовні клуби, в яких люди можуть безкоштовно опанувати англійську та німецьку мови, комп'ютерні курси для людей пенсійного віку, виставкова зала, де молоді митці можуть організувати власну виставку, і кімната сімейного читання, де мами з дітьми можуть цікаво провести час. Усі ці можливості - безкоштовні!

У створенні сіті-лайтів, окрім працівників бібліотеки, як волонтери взяли участь молоді й активні рівняни - фотографи Дарина Гаврюсева й Анна Забубіна та дизайнерка Олександра Корчевська.
 

"Комп'ютерні курси"

"Комп'ютерні курси"- Стереотип, що бібліотека - це такий заклад, де можна тільки читати книги, застарілий, і його необхідно змінювати, - говорить студентка НУВГП, вокалістка гурту "Оркестр Яко Іжиця" й молода дизайнерка Олександра Корчевська. - Змінити його можна тими ж плакатами, тому я залюбки погодилась допомогти. Та й мені приємно, що мої плакати висітимуть на вулицях. Виникла ідея зробити плакати такими, щоб вони нагадували, що бібліотека - це досить старовинне місце, яке, водночас, відповідає усім модним тенденціям.
 

"Розмовний клуб"

"Розмовний клуб"В якості моделей, так само на волонтерських засадах, до проекту долучилися студентка, відвідувачка "Німецького клубу" Олександра Скорих, художник Михайло Наумець, пенсіонер, "випускник" комп’ютерних курсів Володимир Кузьмін та молода мама й громадська активістка Оксана Прокопчук.
 

"Виставкова зала"

"Виставкова зала"- Ми в рамках діяльності сімейного клубу "Пузата мама", яким я керую, організовували у бібліотеці різні заходи й таким чином зав'язалася наша співпраця, - розповідає молода мама, журналістка, одна з "моделей" проекту Оксана Прокопчук. - Коли мені, а точніше моїй донечці Саші, запропонували взяти участь у такій фотосесії - погодилась одразу. Я руками і ногами за такі проекти, тому що мені, і як рівнянці, і як мамі цікаво, щоб популяризувалися послуги бібліотеки. Результат навіть перевершив мої очікування - фото й сама реклама вийшли дуже позитивними.
 

"Клуб сімейного читання"

"Клуб сімейного читання"


За словами Юлії Ковальчук, усього виготовлено 12 сіті-лайтів (по 3 сіті-лайти на кожну послугу), які будуть розміщені у Рівному на людних вулицях та неподалік вищих навчальних закладів.

Олександр МЕЛЬНИЧУК, ОГО

 
 

Додав nady 09 вересня 2013

Про автора

Розділ "Культура" містить інформацію, яка не може бути віднесена до конкретного Автора і стосується подій української культури.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска