Увійти · Зареєструватися

Афіша (Дніпро)

Лiнки та партнери

ГРАД

Громадянський актив Дніпра

Дніпропетровський історичний музей

Інформація про музейні виставки і заходи, колекції та експонати, щоденні новини, координаційні проекти, статті співробітників з історії Дніпропетровщини.

 

Коронація слова

Коронація слова - всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв, п'єс та пісенної лірики про кохання. Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів книжками, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру.

Репетиційний центр Armada Sound

Перший в дніпропетровському регіоні репетиційний центр такого рівня поєднує в собі якісну адміністрацію, професійне обладнання, можливість творити і записувати, а також послуги з прокату звукового обладнання.

 

Експеримент

“Эксперимент” работает в таких направлениях: литература, скульптура, музыка, живопись, хореография, театр, кино...

АртПоле

Агенція «АртПоле» — фестивалі, концерти, виставки, вистави, читання та ін., мистецькі акції, які ми вигадуємо, розробляємо і організовуємо. Наймасштабніша подія агенції — однойменний фестиваль «АртПоле» — один з найбільших українських openair'ів.

 

Рідна Мода

Традиційний і сучасний український одяг для молоді та панства

OpenMind.com.ua

Унікальний блог про саморозвиток, безперервні подорожі та он-лайн бізнес. Постійно нові лайфхакерські тести, цікаві інтерв'ю та інтригуючі розповіді про досвід одного українця з різних куточків світу.

 
Ctrl 1 2 3 4 5 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска