Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Потік Афіші Товари Інформація

Етномайстерня Коза Дереза

Ексклюзивне жіноче, чоловіче та дитяче етно вбрання, оригінальні прикраси-обереги, сумки та гаманці виткані на столітньому ткацькому верстаті, картаті килимки і авторські ляльки-мотанки.

Майстрині салону вишиванок – учасники фестивалів «Країна мрій», «Борщівська вишиванка», «Підкамінь».

Вишиванки ручної роботи

В наших роботах ми поєднуємо сучасні мотиви з традиційними стародавніми орнаментами, вишивку нитками та бісером. Використовуємо лише високоякісні матеріали, які не втрачають своїх властивостей багато років. Пропонуємо крижми та вишиванки на хрестини, візерунки-обереги яких створені за допомогою азбуки символів.

Ткацтво на антикварному станку

Пропонуємо килимки, сумки, гаманці та пояси виткані на антикварному ткацькому верстаті.

Майстер-класи

Відвідувачі «Кози-Дерези» мають можливість пройти спеціально розроблені майстер-класи, навчитись власними руками ткати полотно, працювати на станках для створення герданів, створювати давні обереги і дізнатись про таємниці української вишиванки. Ми зустрінемо вас в Тернополі, навчимо ремесел, які опанували самі і почастуємо традиційними галицькими наливками. Нам допомагає www.uvasyliatour.com.ua.

Шоп-тури за етно-вбранням

Запрошуємо до салону на етно-шопінг. Ви можете придбати ексклюзивне вбрання із асортименту салону або зробити індивідуальне замовлення, обравши разом із майстрами тканину для майбутньої одежі, типи візерунків, кольорову гаму

 
 

Учасники

ceny bab

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска