Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

 
 
Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Аліна і Каріна Гаєві

Отже декілька слів про себе.

Народились ми 2 листопада 1986 року на широтах і просторах нашої кольорової України.

Потім пішли до дитсадка…

Потім - до школи…

Аліна і Каріна Гаєві Наступним закладом була Придніпровська Державна Академія Будівництва і Архітектури. Де ми навчаємось на архітектурному факультеті.

На теперішній момент це найвизначніші 3 заклади, що зіграли виховну роль у нашому житті.

Але фатальною все ж таки була, є і залишається для нас студія образотворчого мистецтва «Фантазія» під керівництвом Ульянової Л. В., де ми займаємось і до цього часу. Ще у нашому житті є брати Капранови, «Світлиця» під наглядом Григорія Іващенка, театр «Крик» Михайла Мельника   і багато чого іншого. Ми малюємо, в’яжемо, шиємо, робимо: колажі, прикраси, виготовляємо сумки, розмальовуємо посуд, займаємось body artом та розписуємо кімнати й меблі, а крім усього цього ще й працюємо над створенням власної колекції одягу.

Як бачите ми знайшли собі справи на місяць, рік і на усе подальше життя. Чого і вам бажаємо - бо воно ж так цікавіше жити.

З любов’ю і повагою до усіх, усіх, усіх.

Аліна & Каріна

P. S. Якщо виникли питання, пишіть, завжди будемо раді Вам допомогти.

«МарИНад»
наша виставка, наша творчість

АЛІНА І КАРІНА ГАЄВІ — себто ми, себто все що пов’язано з нами. Почнемо з того, що насправді ми самі правильні близнюки!!!!! Цим можна було б і закінчити, та якось малувато, та і не все.Велика кількість виставок, які ми вже не рахуємо, постійно нас переслідують, наприклад такі, як фестиваль-конкурс «Шевченко в моєму серці», нам насправді не набридли, бо постійний рух, постійна динаміка нікому ще не шкодила.

Одного разу ми вирішили, що завжди будемо відвертими перед тим що робимо, тобто не будемо намагатись приховати правду . Правда, насправді, полягає у тому, щоб не обмежуватися в творчості. Слова «не можу» немає, бо все невміння тільки від страху невдачі. Тому ми з сестрою без зайвої скромності говоримо що вміємо ВСЕ!

Народилися, живемо і творимо в славному Дніпропетровську. Зараз знаходимось на роздоріжжі, бо вміння і бажання не співпадають з часовими можливостями нашого всесвіту. Дуже, виявилось, складно вміти так багато. Добряча нахлобученість вміннями малювати, шити, в’язати, ліпити, майструвати, а також постійна біганина вулицями міста призвела до таких наслідків, що ми вже дожилися до власної виставки.Все б нічого, якби ми не навчились шити ляльок. Це, як завжди, вийшло випадково: сів і пошив.Але цим, як завжди, не закінчилось, бо думка пішла далі — казки до цих ляльок, і, врешті, виставка з їхньою (ляльковою) участю.

Але то ще не все. Думки ворушаться у нашій великій спільній голові з такою потужністю, що доводиться її постійно звільняти від того мотлоху.От тому ми і встигаємо в два рази більше, краще і … ще якось там в два рази. Ми завжди разом (без фанатизму, звичайно), завжди однакові і завжди розмовляємо в два голоси, такі собі «Чіп & Дейл» по-українськи.

А ще нам подобається дуріти,тобто знаходитись у звичному стані.

Досягнення:

 • Учасники Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів модельєрів «Печерські каштани». Київ, травень — 2006р.
 • Переможці міського конкурсу молодих дизайнерів модельєрів «Золота голка». Дн-ськ, вересень — 2006р.
 • Переможці обласного конкурсу молодих дизайнерів модельєрів «Золота голка». Дн-ськ, грудень — 2006р.
 • Показ прет-а порте Re:акція в рамках всеукраїнського Karl-Marx-Touru книжки «Капітал» Сергія Жадана. Дн-ськ, 2006р.
 • Показ колекції одягу для близнюків в рамках презентації книжки братів Капранових «Розмір має значення». Дн-ськ, 2006р.
 • Участь у презентації фешн паті «Оленкольори».2006р.
 • Авторська виставка живопису, графіки, ляльок і арт-аксесуарів "МАРИNАД", 2006р.
 • Показ авторської колекції одягу для близнюків на близнюках, в рамках презентації книжки братів Капранових "Розмір має значення", вечір подвійного стандарту, 2006р.
 • Учасники виставки живопису "Бабине літо", 2007р.
 • Авторська виставка ляльок "Ляльковий хоровод", 2007р.
 • Учасники виставки новорічних подарунків "Різдвяний ярмарок", 2007р.

Наш одяг носять, або хоч раз вдягали: Сергій Жадан, Тимофій Хом`як, Вікторія Наріжна, Бекір і всі-всі-всі інші !!!

Наші роботи представлені, а також прикрашають такі культові місця як КК «Білокнижник», кав`ярня «У Бекіра».

 
 

Учасники

Марія, ceny_bab, Тім, Horsev, Art-Vertep, Juki, Олександр Кузьмюк, dj Antonio de Plaza, Маліновська Дашка, Міла Вольнова, sestry-gaievi, markiza, bAjDa, Roks, GrgSky, Chipyo, Chyzh

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска