Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Сергій Комаров

Сергій Комаров

Візьметься за будь-яке замовлення з реконструкції зброї чи предметів побуту, ретельно вивчивши історичний аспект. Працює з рядовими сталями і “ дамаською” сталлю власного виробництва. 

 
 
Потік Афіші Галереї Товари Інформація
Коваль свого щастя

Коваль свого щастя

Дніпропетровський майстер Сергій Комаров робить унікальну зброю для історичних реконструкцій   Хто такі ковалі, ще з дитячих казок відомо всім.

Додав nady 16 липня 2013

 
Виставка сувенірної зброї "Іржа на лезі" (історичні реконструкції кузні Сергія Комарова)

Виставка сувенірної зброї "Іржа на лезі" (історичні реконструкції кузні Сергія Комарова)

22 ЧЕРВНЯ - 08 ЛИПНЯ 10:00-19:00

Культурний центр "Арт-Вертеп", вул. Червона, 11
Вхід вільний!

З 22 червня по 8 липня 2013 р. виставка холодної зброї "Іржа на лезі" представляє відвідувачам культурного центру "Арт-Вертеп" колекцію робіт коваля Сергія Комарова.

Додав ceny bab 21 червня 2013

 
{{v[title]:h}{

Виставка сувенірної зброї "Іржа на лезі". Історичні реконструкції кузні Сергія Комарова

З 22 по 28 червня 2013 р. виставка холодної зброї "Іржа на лезі" представляє відвідувачам культурного центру "Арт-Вертеп" колекцію робіт коваля Сергія Комарова.
Колекція складається зі зброої довгоклинкової та ножів, які були відтворені за зразками дніпропетровського історичного музею ім. Д.І.Яворницького, а також за матеріалами дослідників та краєзнавців, серед яких Олег Репан, з руки якого вийшла в світ праця "Іржа на лезі. Лівобережне козацтво і російсько-турецька війна 1735-1739 років".

Майстер відтворював як зразки зрої та їх зовнішній вигляд згідно історичних пам'яток, так і спосіб виготовлення самої сталі, що носить назву "дамаської"!
Вивчаючи та заглиблюючись в дослідницьких та наукових матеріалах, Сергій Комаров створив, тобто реконтруював, цілу колекцію довгоклинкової зброї козацьких часів, а також виконав в такому ж дусі колекцію мисливських ножів, і так званих "офісних" ножів, які більше скидаються на ножі часів гетьманських)

Вироби декоровані різними металами (срібло, латунь, мідь), кістками та рогами тварин, камінцями (янтар, уральські самоцвіти), девев'яними вставкими з горіхового, сандалового, дубового дерева.

Тож, запрошуємо бажаючих відвідати та відчути красу та велич справжнього бойового духу, якою наповнена виставка "Іржа на лезі".

Адреса: культурний центр "Арт-Вертеп" (вул. Червона, 11)
пн-пт: 10:00 - 19:00
сб-нд: 11:00 - 18:00
Вхід вільний!

Деталі: 066 272 26 24
 

Додав Art-Vertep 18 червня 2013

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска