Увійти · Зареєструватися

Афіша (Дніпро)

Мистецька Агенція «Арт-Вертеп»
(www.artvertep.com)

Неурядова Громадська організація
Рік заснування – 2001

Діяльність Аґенції охоплює всі напрямки сучасного мистецтва:
музика, кіно/театр, література, образотворче мистецтво; ярмарки, спортивні змагання, історичні реконструкції.

Головною ідеєю Аґенції є створення та поширення культурно-мистецького простору та підтримка сучасого українського мистецтва.

Задля сприяння налагодження продуктивних взаємозв’язків між представниками українського культурно-мистецького ринку та їх споживачами в 2002 році було створено мистецький портал ArtVertep.com.

Головною ідеєю порталу є поширення культурно-мистецького простору та медіа-підтримка як професійних так і молодих мистецьких проектів.

“Арт-Вертеп” виник із бажання показати комусь творчість своїх друзів – музикантів, поетів, художників. Хотілося створити сторінку з інформацією про цікаві культурні події та явища. Коли почали реалізовувати свій задум, виявилося, що адреса вертеп.dp.ua вже існує, тому вирішили додати “арт”, тоді це ще не було так заїжджено. Назва сайту через декілька місяців дала ім’я мистецькій агенції. Потім з’явилися інтернет-крамниця, всеукраїнська афіша, галереї, контакти з журналістами в різних містах країни, щоденні новини, медіапатронат найцікавіших культурних подій України, декілька десятків тисяч зареєстрованих користувачів і розсилання їм новин. Концептуальною й дуже важливою залишається змога для авторів безкоштовно розміщувати свої роботи на сайті – де їх побачить величезна аудиторія, – а також інформативна функція сторінки.(Тимофій Хомяк, інтерв'юНаталки Сняданки)

Арт-крамниця «Білокнижник» мистецької аґенції "Арт-Вертеп", розташована у старовинному будинку на вулиці Червоній, і весь час свого існування є культовим місцем для україномовної громади Дніпропетровська. Тут розташована мистецька агенція «Арт-Вертеп», яка поєднує в собі читацький клуб, художню галерею й музичну тусовку, хоча, у той же час, вона є комерційним підприємством. У невеличких кімнатах крамниці серед книжок, картин та комп’ютерів завжди товчеться молодь. Керівник та засновник агенції Тимофій Хом’як — за фахом історик, за покликанням — арт-менеджер, який зробив своєю професією сучасну українську культуру, стверджує, що всі розмови про її загибель або кризу жодним чином не відповідають дійсності. Більше того, за його спостереженнями, інтерес молоді до «укрсучкульту» зростає.(Вадим Рижков, газета День)

За час існування МА Арт-Вертеп було організовано нами мистецьких акцій тільки в Дніпропетровську величезна кількість. Нас часто питають: хто спонсор? Відповідаю — ми виступаємо у якості продюсерів або творців культурно-мистецького продукту. Це наша основна робота. Але є й робота зі спонсорами, заробляємо на напрямах, які дотичні до мистецтва — це й організація корпоративних вечірок, і рекламні акції, і навіть вибори. А чому б і ні? Звичайно, трапляються люди, які час від часу підтримують ті чи інші мистецькі акції — за це їм щира дяка. Сама культура меценатства чи спонсорства теж є новою для нашого суспільства. Тому ми «ворушимо» і нову буржуазію, тобто комерційних партнерів, і пересічного громадянина. Люди мають зрозуміти, що українське — це модно, цікаво та актуально. На допомогу «совкових» держслужбовців розраховувати, звичайно, не варто. Треба покладатися на швидкий розвиток арт-менеджменту та арт-маркетингу в нашій країні. Гадаю, що варто долучатися до цієї справи.(Тимофій Хомяк, з інтерв'ю Вадима Рижкова, газета День)

Серед реалізованих проектів МА Арт-Вертеп:

 • Мистецькі акції (1784 акії) за участі провідних джаз/рок/етно  музикантів України: О.Скрипки та LeGrandOrkestra, Київ Арт ансамбль, Мертвий півень, Qarpa,LюK, Man Sound, Піккардійська терція, Сестри Тельнюк, Ойра, ТіК, ТНМК, Гайдамаки, Мандри, Вертеп, Mad Heads, і ДМГ, Даха Браха, Stelsi, Марія Бурмака, Іво Бобул, Сергій Бабкін, Віктор Морозов, Перкалаба, Олександр Любченко, Михайло та Людмила Кримови, Роман Гриньків, Енвер Ізмайлов, Едуард Драч, Анатолій Паламаренко, лірник Сашко, Божичіта багато інших
 • Музичні-презентації містами України (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницкий, Київ, Кременчук, Одеса, Миколаїв, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Полтава, Запоріжжя, Крим) - гурти: Піккардійська Терція», «Вертеп», «Гайдамаки», «Mansound»,   «Сестри Тельнюк» та ін.
 • Арт-Літературні презентації та тури: Ю.Андрухович та Міколай Тшаска («Андрухоїд»), Ю.Андрухович та гурт «Карбідо», С.Жадан, О.Забужко, А.Курков, А.Бондар, І.Карпа, Ю.Покальчук, Л.Дереш, О.Ірванець та інші
 • Фестивалі в Дніпропетровську: короткометражного кіно і анімації «Дивофільм»(2007-2009), Фестиваль Документального кіно «Український контекст. Про права людини»(2003-2006), фестиваль актуальної музики «Дніпрок» (2002-2007), етно-фестиваль «Вечорниці на Дніпрі» (2005-2008), «Буквиця» (2005 — 2006), «ТяжМаш» (2008), «ДніпРок» (2003 — 2006), «Нашатир» (2005)
 • Видання та промоція серії компакт-дисків: Сергія Жадана (11 міст України),  аудіо проектівгуртів: «Оркестр Че» (Харків), «Вертеп», «Гражданін ТОпінамбур», «Джаз О.Любченка та М.Кримова» тощо

Виставки, інсталяції, театральні та інші проекти українських, польських, шведських, французьких, російських та ін. митців та інституцій

Напрямки діяльності:

 Арт-Менеджмент

Всі напрямки сучасного мистецтва: музика, кіно/театр, література, образотворче мистецтво; ярмарки, спортивні змагання, історичні реконструкції.

Event– організація та проведення події на замовлення.

Продюсування та менеджментмистецьких подій.

Технічне забезпечення:сцени, подіуми, декорації, професійне звукове, світлове та відео обладнання, кейтерінг, зали, логістика,артисти, піротехніка, фото, відео, художники, виставкове обладнання.

 Медіа. Реклама

 • www.artvertep.com– найбільший культурно-мистецький портал України
 • Електронна Розсилка за абонентською базою більше ніж 50 000 користувачів.
 • розміщення інформації в ЗМІ Дніпропетровського регіону та України.
 • виготовлення усіх видів реклами: поліграфія, зовнішня реклама, аудіо/відео ролики тощо.
 • розміщення усіх видів реклами в містах України.
 • організація прес-конференцій
 • дизайн, WEB-дизайн

Продаж та замовлення української книги/періодики,
мультимедіа (аудіо, DVD), сувенірів, творів мистецтв українських майстрів, етно-подарунків hand-made:

 • Культурний центр "Арт-Вертеп" (крамниця подарунків "Білокнижник")
  м. Дніпропетровськ, вул. Червона, 11.
  тел.: 050 361 62 82, 066 272 26 24, 096 044 1992
 • арт-інтернет-крамниця: www.artvertep.com
 • Інтернет-магазин – www.mamay.info
 • виїздна торгівля
 • реалізація в інших крамницях міста та регіонах України

Література: Навчальна, спеціалізована, дитяча, художня, перекладна, подарункові.

Мультимедіа: українська народна, академічна, джаз музика. Аудіо-книги. Навчальні CDз з середньої та вищої шкільної програм (іноземні мови, гуманітарні та точні науки).
Відео української кіно-класики, краєзнавчі та історичні документальні фільми.

Музичне видавництво. Виготовлення, тиражування, дистрибуція аудіо/відео продукції на CD та DVD:

 • Тиражування на замовлення артистів, клубів, фестивалів
 • Виготовлення та тиражування на замовлення комерційних та бюджетних організацій
 • Реалізація власних позицій в магазинах та інтернет-магазинах України
 • Продюсування та дистрибуція на замовлення

 Продюсування артистів та арт-об'єктів:

 • Ексклюзивні права на продаж артистів.
 • Організація концертних турів на замовлення
 • Організація фестивалів (музичних, літературних, кіно та театральних), ярмарків (книжкових, народних промислів тощо)
 • Послуги звукозапису. Створення музичних творів на замовлення. 

 Подієвий туризм:

 • Організація подорожей на українські та міжнародні фестивалі, ярмарки, свята
 • Продаж квитків (офіційне представництво) на українські та міжнародні фестивалі, ярмарки, свята

 

Пропозиції в організації подій

Мистецька агенція Арт-Вертеп пропонує традиційні та ексклюзивні види розваг та відпочинку, послуги з організації різноманітних подій в Україні та поза її межами:

 • будь-які види урочистих подій: весілля, корпоративи та родинні забави, святкування календарних, історичних та державних свят, незвичні диско-паті (етно-дискотеки, сальсотеки тощо), фестивалі, літературні читання, ярмарки народних майстрів, та безліч іншого!
 • організація свята від А до Я з увагою до всіх необхідних аксесуарів (одяг і транспорт, декори й квіти, велосипеди й повітряні кулі, напої та кухні народів світу)
 • розваги та пригоди на будь-який смак, туристичні подорожі
 • допомога в організації виставок, зустрічі гостей, проведенні семінарів чи лекцій, виданні книги чи компакт-диску, створенні сайту, або написання пісні чи привітання
 • розробка сценаріїв, менеджмент, режисура, артисти, перекладачі, технічне забезпечення
 • ну, і все те, що спаде Вам на думку та те, про що Ви навіть не здогадувались

Нашою родзинкою в організації свят є празникування в українському народному стилі:
Якщо ви бажаєте відволіктися від буденності та зануритися в українське традиційне гуляння та святкування – влаштуйте своїм співробітникам, партнерам, друзям, землякам справжнє свято в українському стилі!

Українські свята народного календаря:
Різдвяні свята, Масляна, Трійця (Зелений тиждень), Івана Купала та ін.

Події до історичних або державних свят:
день Кобзаря, свята Пресвятої Покрови, день української писемності та мови, святкування дня міста, Дня Незалежності чи Свята Молоді тощо.

Традиційні свята сімейного та побутового типу:
весілля, день народження, іменини, хрестини, дитячі святкування тощо.

Організуємо для вас та ваших гостей майстер-класи з народних танців та співів, грі на музичних інструментах, народних ремесел (гончарство, ковальство, лозо- та соломоплетіння, ткацтво, писанкарство, різьбярство, витинанки, ляльки-мотанки).

Запросимо на свято жваві народні та професійні колективи: танцюристів, хорових виконавців, троїстих музик, кобзарів, казкарів, артистів оригінального жанру.

Ваших гостей зустрінуть та проведуть гостеси в народних строях, подарують оберіг свята, та з приказкаю-замовлянням налиють настійку, зроблену за старовинним рецептом!

Окрасою свята стануть змагання лучників, кінні чи козацькі показові виступи чи розваги, де ви будете не лише спостерігачем, а й безпосереднім учасником.

Співаки та гурти можуть бути як відомими Вам з ТБ, так і менш відомими та знаменитими, але не менш цікавими та професійними, натомість - значно дешевшими!

Ваше свято може відбуватися в залі чи просто неба – в кожному випадку спеціалісти прикрасять святковий простір відповідно до тематики події, в етнічному чи іншому урочистому стилі.

Підберемо та виготовимо подарунки для Вас та сувеніри для Вашої компанії в етно-стилі:

 • Керамічні чи металеві прикраси
 • Ексклюзивні дипломи, грамоти, листівки, запрошення з будь-яких матеріалів
 • Вишиванки: від звичайних до дуже ексклюзивних
 • Розробка і пошив автентичного одягу та взуття
 • Виготовлення авторських подарунків з дерева, металу, кераміки, каменю, скла
 • Виготовлення на замовлення книжок та дисків

Також до ваших послуг авторські розробки проведення події в сучасному європейському стилі, модерні напрямки мистецтва, свята стилізовані під різні епохи, часи чи вигадані нами спільно!

 • Інсталяції, перформенси за вашим або нашим сценарієм
 • Кінофестивалі, модельні покази, спортивні змагання
 • Виступи музикантів, літераторів, творчі вечори
 • Бармен-шоу, кейтерінг (банкет просто неба), кухні народів світу, професійні церемонії від кавових та чайних майстрів
 • Екзотичне декорування приміщень, флористичний дизайн
 • Бронювання квитків, поселення в готелі або приватних апартаментах, екскурсії та розваги…

Додатково для Вас усі види рекламних послуг:

Розмістимо інформацію про ваше свято на телебаченні, радіо, друкованих та інтернет ЗМІ, та на вулицях будь-якого міста України.
Друк та розробка афіш, запрошень, квитків, банерів будь-якого розміру та кількості.

Також, ми володіємо величезною базою музикантів та музичних формацій як з України, так і з-за кордону - шоу-бізнес та самобутні арт-об'єднання!

Наш колектив мав честь працювати з багатьма фантастично талановитими артистами серед яких: Василь Гонтарський та гурт «Вася Клаб», Олег Скрипка та La Grande Orkestra, Мертвий півень, Qarpa,LюK, Man Sound, Піккардійська терція, Сестри Тельнюк, Ойра, ТІК, ТНМК, Гайдамаки, Мандри, Вертеп, Mad Heads, і ДМГ, Даха Браха, Stelsi, Марія Бурмака, Іво Бобул, Сергій Бабкін, Віктор Морозов, Перкалаба, Олександр Любченко, Михайло та Людмила Кримови, Роман Гриньків, Едуард Драч, Анатолій Паламаренко, лірник Сашко, Божичі, Сергій Жадан та Юрій Андрухович, Андрія Куркова та Любка Дереша, dj Bingi, артисти, гурти та виконавці в різних жанрах та стилях, з різних країн світу…

Нашим замовником або партнером в проведенні події може бути як приватна особа, так і державні урядові установи, комерційні підприємства та ВНЗ, торгівельні центри та клуби, ресторани, бази відпочинку, спортивні та ін.громадські організації, музеї і рекламні агенції, медіа-ресурси та туристичні фірми тощо.

Ми завжди Раді влаштувати Вам свято чи допомогти організувати подію якісно, цікаво, різноманітно, неповторно а, головне, ТАК ЯК ВАМ ТРЕБА!

Запрошуємо до співпраці артистів та організаторів!

Арт-Вертеп звертається до усiєї творчої громади з пропозицiєю залучатися до спiвпрацi, до активної самореалiзацiї і "Не словом, а ділом" збагатити iнформацiйно-культурну мережу України та довести, що все чогось варте, а саме мистецтво— безцiнне. Арт-Вертеп пiдтримує усi, навiть найбожевiльнiшi проекти, звертайтесь! Чим зможемо - допоможемо! Шани вам та гiдного життя!

 

Архів подій:

2011

 

Герменевтика «ВЕРТЕПУ»

ВЕРТЕП: Віртуальна-Енциклопедика-Ризикованої-Творчості-Покоління.

 • Слов. "Печера" (сховище, притулок, місце спочинку, житло).
 • Рухомий театр в середньовіччі (музичний та ляльковий). Показувався для широкого кола людей на імпровізованих сценах мандрівними групами. Першими акторами були Мандрівні Дяки. Ціль: розважати та повчати.
 • Давньослов. - Гора, глинище, яр ( Ярило (син Рока), Яр, Ярь, ) - Гора має вуха, а ліс очі - батьки кажуть.
 • Наша гора проходить хвилями по всій Європі, і є залишком страшного Льодовика, який зупинився, злякавшись іти далі.
 • «Cavern Club» - «Клуб ПЕЧЕРА» у Гамбурзі, де почався зльот «BEATLES» і завагітнів Рок.
 • РОК (Род, Рід) - головний бог слов’ян, над ним лише Мокоша, мати богів. РОК - Доля, як він каже, так і є, йому усі підкоряються.
 • M-морія - Міф.Толкін.(Давньокельт.) - печера, підземна держава гнома Даріна.
 • Гном (Давньогерм.) - «Мудрість».
 • Фольклор (англ.) - «Мудрість народу».
 • Вертепники (сер. 19-ст.) - інтелектуальний гурток викладачів та студентів Московського Університету які займались просвітництвом (фольклористи, філософи, драматурги, етнографи).
 • Гулянка, притон, весела компанія, яка не завжди дотримується правил моралі. (Здебільшого поширено у Московії в кінці 20 ст.)

«Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike»

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска