Аватар

Увійти · Зареєструватися
 

Культура:Найгучніші культурні події 2013-го в Україні

Український "Музей покинутих секретів" кращий в Європі Оксана Забужко отримала одну з найпрестижніших літературних нагород "Анґелус".

Додав nady 30 грудня 2014

 

Культура:Письменники Росії підтримали Євромайдан

Письменники Росії звернулися до письменників і народу України з відкритим листом у зв’язку з подіями в Києві та інших містах країни, де проходять масові акції прихильників євроінтеграції. Лист опублікували на сайті Colta.ru.

Додав nady 02 грудня 2013

 

Культура:ПЕН-клубівці з Литви, Польщі, Білорусії підтримують український ПЕН-клуб

  До Українського ПЕН-клубу Лист ПЕН-клубів Польщі, Литви і Білорусі   Дорогі друзі!   У ці грізні, історичні дні, які можуть визначити майбутнє не лише України, а й цілої Європи, їхнє політичне та цивілізаційне о

Додав nady 02 грудня 2013

 

Культура:Поети в Україні мають "зірковий" статус

На Заході поезію цінують хіба що літературні гурмани. В Україні шанують не лише класиків: сучасні поети тут теж мають ледь не культовий статус. Спостереження німецької журналістки Бірґіт Ґерц. Я тут поп-зірка", - каже Макс Чоллек.

Додав nady 30 жовтня 2013

 

Культура:Сьогодні Україна святкує День Державного прапора

23 серпня - День Державного прапора України!  Саме цього дня у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над Київською мерією. З 2009 року офіційна церемонія підняття прапора святкується 23 серпня по всій Україні.

Додав nady 23 серпня 2013

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска