Аватар

Увійти · Зареєструватися
 

Культура:«Бібліотечка для захисника» - подаруй книжку воїну

Українська бібліотечна асоціація у партнерстві з Національною науковою медичною бібліотекою України оголошує про ініціативу «Бібліотечка для захисника».

Додав nady 03 липня 2014

 

Культура:Київський "Артфорум": розписані каски, обличчя Майдану та "Бомбосховище"

В рамках київського "Артфоруму", який відкрився ще 25-го квітня і триватиме до 23-го травня, відкрилися декілька виставок живопису, графіки та художньої фотографії відомих майстрів. Зокрема, свої "Обличчя свободи", представи

Додав nady 10 травня 2014

 

Культура:У Києві відбудеться Артфорум

26 квітня у Києві відкриється артфорум, який об’єднає  виставкову, концертну, театральну, літературну й кінопрограму з освітніми заходами й обговоренням культурних, громадських проблем.

Додав nady 25 квітня 2014

 

Культура:У Києві художники перетворюють бокси для дерев на арт-об'єкти

У четвер у столичному Пасажі встановлюють 20 боксів з саджанцями черешні, які протягом дня розписують українські художники Катерина Бучацька і Денис Кравець. Арт -об'єкти залишаться в Пасажі до кінця літа.

Додав nady 24 квітня 2014

 

Культура:"Музика Океану Ельзи буде революційна у прямому значенні цього слова" - Гудімов

Якщо гурт "Океан Ельзи" заборонять у Росії, почнеться зворотня реакція, вважає колишній учасник гурту, музикант Павло Гудімов. Він припускає, що виступати колективу на чолі з Святославом Вакарчуком можуть заборонити поступово.

Додав ceny bab 25 лютого 2014

 

Культура:У Києві відбудеться фестиваль культури першої Речі Посполитої

У Києві відбудеться фестиваль польської культури "Гей, соколи!". У рамках фестивалю буде відкрито "польову Польську амбасаду" Малопольського, Шльонського та Свєнтокшиського воєводств.

Додав nady 31 травня 2013

 
Ctrl 1 2 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска