Аватар

Увійти · Зареєструватися
 

Автори

 
Потік Афіші Інформація

Нестор Махно:Нестор Махно — сусід Айседори Дункан

З нагоди 125-річчя з дня народження Нестора Махна в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнули експозицію «Дума про Батька».

Додав nady 10 листопада 2013

 

Нестор Махно:Святкуємо 125 річницю Дня народження Нестора Махна

9 листопада 2013 року Мистецька аґенція "Арт-Вертеп" запрошує відсвяткувати 125 річницю Дня народження Нестора Івановича Махна разом з гуртом "Вертеп" в Дніпропетровську! Нестор Іванович Махно  (прізвисько б

Додав ceny bab 09 листопада 2013

 

Нестор Махно:Гайчур – дикий степ: «розвіртуалена» подорож махновськими шляхами

7 листопада Нестерові Махну виповнилося б 125 років!!!! Мандруючи південним степом, ніколи не промайнеш межу, що відділяє Гуляйпілля від решти території Запорізького краю.

Додав nady 08 листопада 2013

 
Презентація книги Наталі Яковенко «Дзеркала ідентичності. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI – початку XVIII століття»

Наталя Яковенко: Презентація книги Наталі Яковенко «Дзеркала ідентичності. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI – початку XVIII століття»

07 ЛЮТОГО 18:30

книгарня «Є»: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті Ворота»
вхід вільний

Книгарня “Є” та видавництво “Laurus” запрошують на презентацію книжки Наталії Яковенко “Дзеркала ідентичності. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI – початку XVIII століття”, яка відбудеться 7

Додав nady 04 лютого 2013

 

Наталя Яковенко:Презентація нової книги відомого історика Наталі Яковенко

На історичному факультеті Каразінського університету для студентів, аспірантів, викладачів та всіх, хто цікавиться проблемами історії ідентичності, презентацію своєї нової книги «Дзеркала ідентичності.

Додав Настічка 14 листопада 2012

 
Фестиваль українських бойових мистецтв, с. Пирогове

Міжнародна Федирація Бойового Гопака: Фестиваль українських бойових мистецтв, с. Пирогове

21-22 ЛИПНЯ 11:00

с. Пирогове

Запрошуємо вас на фестиваль українських бойових мистецтв, що відбудеться у с. Пирогове 21-22 липня 2012 року.У програмі фестивалю: Тренування з Бойового Гопака, майстер-класи з Бойового Гопака, зустріч з В.Пилатом, казки Лірника Сашка

Додав Настічка 21 липня 2012

 
Ctrl 1 2 3 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска