Ундервуд / Концерт та автограф-сесія від гурту «Ундервуд» в Києві

Музиканти групи УНДЕРВУД їдуть до Києва, щоб презентувати свій новий альбом «Жінки і діти».

3 листопада 2013 в Docker Pub (вул. Богатирська, 25) пройде всеукраїнська прем'єра сьомого номерного альбому УНДЕРВУД «Жінки і діти», реліз якого відбувся у вересні.

Група записувала альбом у період з серпня 2012 до травня 2013 з великими перервами на гастролі та участь у дружніх проектах. Всі пісні були написані в різний час. «Новий матеріал створювався нами вчорашніми і нами завтрашніми. Там є старі незаявлені пісні і написані буквально вчора, що позначають нові горизонти. Цей альбом переводить нас із «нульових» у «десяті» роки XXI століття», - говорить Максим Кучеренко.

Володимир Ткаченко: «Більшість пісень альбому - прості та легкі у використанні моделі, що нагадують дитячі костюми, іграшки або конструктори - все для розвитку загальної та дрібної моторики, зорового сприйняття, посидючості, уваги, логічного мислення, а також творчих здібностей дітей дошкільного віку».

За словами музиканті , основна метафора альбому : чоловік - це іграшка в руках жінок і дітей (що також відображено на обкладинці). Саунд-продюсером альбому виступив Євген Ступка, запис здійснювався в студіях Москви та Києва.

В останні місяці УНДЕРВУД - часті гості в новинній стрічці. У серпні група була відзначена премією «НеПопса » від Джем ФМ, а пісня «Самая красивая девушка в мире» була визнана радіослухачами кращою піснею року. У вересні в Коктебелі музикантів нагородили Міжнародної Волошинською премією - за естетику в сучасній музиці і поетику пісенних текстів. До речі, УНДЕРВУД - перший музичний колектив, відзначений настільки високою оцінкою письменницької братії. А нещодавно Володимира Ткаченка та Максима Кучеренко прийняли до Спілки російських письменників.

У Києві група виконає пісні з нового альбому, а також перевірені часом хіти.

А 2 листопада в 17.00 група проведе автограф-сесію в магазині Docker Trend (вул. Софіївська, 14).

Шанувальників гурту в цей день чекає сюрприз - кожен прийшов отримає від музикантів листівку у подарунок. Також бажаючі зможуть придбати альбом «Жінки і діти» , який в Україні продається тільки на концертах.


Про гурт :
Група УНДЕРВУД була заснована в 1995 році в Сімферополі. У 2000 році музиканти переїхали до Москви, а двома роками пізніше записали дебютний альбом ««Всё пройдёт, милая».
На сьогоднішній день групою видано сім номерних альбомів : «Всё пройдёт, милая» (2002), «Красная кнопка» (2003), «Бабло побеждает зло» (2005), «Опиум для народа» (2007), «Все, кого ты так сильно любил» (2008), «Бабл-гам» (2011), «Женщины и дети» (2013).
У 2013 році група нагороджена премією « НеПопса» від Джем ФМ, а пісня «Самая красиваядевушка в мире » визнана найкращою піснею року,  на думку слухачів радіостанції. У вересні 2013 група УНДЕРВУД стала лауреатом Міжнародної Волошинської премії,  до цього вручається тільки письменникам і поетам, а через пару днів вокалісти групи Володимира Ткаченка та Максима Кучеренко були прийняті до Союзу російських письменників.


У складі УНДЕРВУД сьогодні:

  • Максим Кучеренко (вокал, перкусія),
  • Володимир Ткаченко (вокал, клавіші, гітара),
  • Сергій Вишняков (гітара),
  • Андрій Гагауз (бас -гітара),
  • Володимир Бусель (барабани).

Сайт групи: www.undervud.ru
Сторінка в FB : www.facebook.com / Undervud
З питань інтерв'ю та інших матеріалів: Анна Бешкенадзе , anna@undervud.ru