Кам'яний Гість / Кам'яний Гість розігріє Крематорій

8 грудня в київському Домі офіцерів відбудеться спільний концерт київського гурту «Кам'яний Гість» і легендарної російської групи «Крематорій», яка цього року відмічає свій двадцять восьмий день народження.

«Це прекрасний привід знову зібратися разом, щоб зарядити публіку драйвом і позитивом. Спільні концерти з "Крематорієм" вже давно стали доброю традицією. Ми раді, що грудневий виступ не буде виключенням. Чекаємо усіх прихильників хорошої музики та живого звуку»,- повідомив Юрій Верес - фронтмен групи «Кам'яний Гість».

Попри те, що музиканти «Крематорія» нещодавно радували київських слухачів потужним клубним концертом, для Києва приїзд гурту - завжди довгождана і знакова подія, а ажіотаж настільки великий, що зал Будинку офіцерів напевно буде переповнений. Кожен виступ неповторний, повен імпровізації та магічної сили, яку можна відчути, тільки на концерті. І цього разу захід пройде не без сюрпризів, різноманітно, насичено і рок-н-рольно. Спочатку київські музиканти представлять публіці пісні зі своєї абсолютно нової україномовної програми а потім легенди російського року підірвуть зал запальними крематорськими хітами. Початок концерту о 19:00.