Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Львів / Концерт nu-gypsy: «Tsigunz Fanfara Avantura» (Польща)

25 СЕРПНЯ 20.00

арт-кафе «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа». 2-ий поверх)
25 / 50 грн.

25 серпня, четвер, у арт-кафе «Квартира 35» гратиме шалений, колоритний і мелодійний польський nu-gypsy гурт «Tsigunz Fanfara Avantura». Гурту вдається поєднувати труби та барабани, техніку польського джазу, електронний саунд, слов’янський фольк із естетикою циганського свята.

Концерт «Tsigunz Fanfara Avantura» є доброю нагодою налаштуватись до повернення із вакацій Етноклубу «Набутків» та «ДжазКлубу.Львів», які відновлять вівторкові та четвергові зібрання-концерти-сейшени із вересня.

Склад гурту:

Zlatko Fetisz – саксофон

Michail Andzello – альт-саксофон

Mahala Melechovitz Rai – кларнет

Fanfara Mordulec –- тромбон

Don Tubescu – туба

Rav Zapalnikov – електроніка

Gianni Granda Slivovitz – перкусія

ОФІЦІЙНА (!) інформація про гурт:

«У вільному перекладі: вогняні рушниці сучасної циганщини, швидкі і небезпечні королі турбо-груву, цинічні романтики на межі фальшу і просто тигри суворого звучання nu-gypsy!

Цей колектив являє собою платформу, що поєднує мистецтво сходу і заходу, старих і молодих, воду з вогнем і вино зі «Снікерсом», гарячими ритмами «Majorca Party» з циганською свободою і німецьким «ordnungоm».

Позаздривши циганам, їх культурі і таланту, «Tsigunz Fanfara Avantura» крадуть традиційні мелодії з Балкан, Туреччини, Близького Сходу і Індії, щоб потім їх торпедувати досягненнями музики XXI століття. Пов'язувати традиційні духові та ударні інструменти з найновішими досягненнями техніки, розробленими в Японії і виробленими в Китаї. І все це перенесене на польський ґрунт, з традиціями польської школи джазу і постромантичними апеляціями до слов'янської мелодики.

Не останньою є і візуальна сторона виступів. Любов музикантів до неголених борід, біжутерії з томпаку, а також характерної циганської моторики призводить в результаті до блискавичного зближення з публікою, зазвичай прекрасної статі!!!»

Гурт у Мережі: http://www.facebook.com/tsigunz

http://www.myspace.com/tsigunz

Вхід: 50 грн., для членів етноклубу та джаз-клубу – 25 грн.

 

Про авторів

Арт-кав'ярня Квартира 35

Додав OksanaY 22 серпня 2011

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска