Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Київ / Курс лекцій на тему «Як видати книгу» (брати Капранови, Завен Баблоян, Ростислав Семків та ін.)

12-13 ЛИПНЯ 10:00-18:00

Музей книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)
300 грн.

12-13 липня в Києві відомі українські письменники та видавці поділяться секретами ефективної співпраці молодих авторів з видавництвами. «Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на курс «Як видати книгу». Реєстрація учасників триватиме до 8 липня включно.

 Спікерами курсу будуть досвідчені та професійні видавці, власники та директори видавництв, літературознавці, а саме: Брати Капранови, Ростислав Семків, Завен Баблоян і Світлана Скляр, а також літературний агент Юка Гаврилова.

 На курсі «Як видати книгу» розповідатимуть: які є ефективні шляхи для видання власної книги; як правильно та раціонально презентувати рукопис видавцям; як розуміти видавничі потреби; які є дієві інструменти книжкового PR і просування автора-дебютанта; як видавництво бачить молодого автора; як знайти своє місце в літературі. Також спікери розкажуть про «внутрішню кухню» книжкового ринку, «підводні течії» правової сторони співпраці з видавництвами, на що звертати увагу в авторських договорах, та яких помилок уникати, окреслять основні тенденції розвитку видавничої справи і літературної сфери загалом.

 Програма курсу складається з 16 годин лекційних та практичних занять. Також відбудеться круглий стіл «Які рукописи обирають видавці?», участь в якому візьмуть директори найбільших українських видавництв. Вони поділяться критеріями і вимогами до текстів кожного видавництва, які жанри, стилі і теми сьогодні цікавлять видавців.

 Хто наші спікери?

 - ЗАВЕН БАБЛОЯН – видавець, перекладач, літературний менеджер,;
 - ЮКА ГАВРИЛОВА – літературний агент, експерт з авторського права, керівник Юридичного бюро Київської національної медіапрофспілки;
 - БРАТИ КАПРАНОВИ – видавці, письменники, публіцисти, директори видавництва «Зелений пес»;
 - РОСТИСЛАВ СЕМКІВ – видавець, літературознавець, публіцист, директор видавництва «Смолоскип», викладач у «Києво-Могилянській Академій»;
 - СВІТЛАНА СКЛЯР – видавець, головний редактор найбільшого в Україні видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля».

 Як взяти участь?

 Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ: http://goo.gl/ueAkRO Прийом заявок триває до 8 липня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 300 грн (у вартість входить навчання, кава-брейки, обіди, роздаткові матеріали тощо).

 Дати і місце проведення: 12-13 липня 2014 р. (з 10:00 до 18:00), Музей книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)

 Контактна особа: Ольга Гончар (093-339-76-46, litosvita.org @ gmail.com)

 

Про авторів

Центр літературної освіти

Додав nady 12 червня 2014

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска