Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Київ / Концерт гурту «5 Vymir»

20 БЕРЕЗНЯ 20:00

Фестиваль-ресторація "Диван", пл.Бессарабська, 2
Вхід вільний

20 березня (четвер) в 20:00 у фестиваль-ресторації зіграє київський гурт «5 Vymir».

Гурт було засновано у Києві трьома однокласниками у віці 12 років. Українська публіка відкривала для себе новий гурт поступово. Спочатку 5 Vymir був одним із представників київського андеграунду, граючи панк із мелодикою 60-х у тісних маленьких клубах на околицях столиці. Перші пісні записувались вдома, але швидко розходились у соціальних мережах і таким чином гурт збільшував коло своїх слухачів. Це був 2008 рік.

У Києві про 5 Vymir серйозно заговорили через 4 роки – навесні 2012 після виступу у Crystall Hall – одному з найкращих клубів України. Восени того ж року вийшов дебютний англомовний альбом гурту з однойменною назвою «5 Vymir». На презентації клуб Диван був забитий вщент, а пісні з альбому потрапили на радіостанції України та інших країн, зокрема США. Декілька американських і російських авторитетних музичних видань написали схвальні рецензії на альбом.

Влітку 2013 року вийшов новий сингл «Так тихо», який лише за першу добу на офіційній сторінці групи на SoundCloud прослухало більше 1000 чоловік. Пісня 5 тижнів лідирувала у Топ-10 і за підсумками 2013 року зайняла 7 місце у річному хіт-параді на закарпатському радіо Тиса-fm, а також потрапила у ротацію на інші радіостанції України. 15 жовтня вийшов відеокліп на цю пісню й одразу потрапив на провідні музичні телеканали. 5 Vymir розпочав тур Україною, кульмінацією якого став концерт у Малій Опері в Києві і вихід нового синглу «Я і море».

 

Про авторів

Фестиваль-ресторація "Диван"

Додав nady 10 березня 2014

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска