Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Київ / Концерт гурту Dark Patrick з презентацією нового альбому "Rise of the Underworld"

21 ЖОВТНЯ 18:00

Центральный Будинок Художника (ул. Артема, 1-5)
50-150 грн.

Англо-український дует Dark Patrick восени повертається з гастролей по Великій Британії з новим альбомом "Rise of the Underworld" і запрошує шанувальників дивної, трохи психоделічної та радісно-містичної експерементальної музики на великий концерт у київському Будинку Художника!

"Ми створюємо дуже дивну музику з суміші наших улюблених музичних жанрів, використовуючи старосвітську бандуру, колісну ліру, народні флейти, гармоніку та вокал у поєднанні з синтезованими тембрами, клубними ритмами, різноманітними звуковими ефектами. Активно гастролюємо по Україні та Великій Британії. Відвідували з концертами Росію. Сподіваємося, Вам сподобається :)"

Dark Patrick

Читайте відгуки про попередні концерти дуету в Україні, Великій Британії, Росії: 
http://vk.com/topic-35817267_26031798

? 21-го жовтня (НЕДІЛЯ), 18.00
? Центральный Будинок Художника (ул. Артема, 1-5)

Запитуйте квитки у касах міста!

Придбати квитки онлайн: 

http://parter.ua/ua/event/42/52/3410.html

http://karabas.com/ru/kiev/--event/filter-21-10-2012/..

Кожен глядач з іншого міста або країни, який відвідає концерт "Dark Patrick" у Києві 21 жовтня, отримає у подарунок диск з новим альбомом "Rise of the Underworld"! Буде достатньо лише показати залізничні квитки. Придбати електронний квиток на концерт: http://kiev.internet-bilet.ua/events/908/DARK-PATRICK/ "

Dark Patrick

Dark Patrick запрошують у світ на диво смачної та якісної музики, яку неможливо втиснути в стилістичні рамки. Музичні критики зі США називають їх музику постмодерн-фолком. Англійці відкривають у ній для себе steampunk, фолкотроніку, oriental music, за атмосферою порівнюють з Deacon Blue. Слухачі з Ізраїлю заявляють, що це саме те, чого багато років не вистачало електронній музиці. Ірландці знаходять у ній справжні кельтське коріння і розчулюються на концертах.

Українські шанувальники порівнюють Dark Patrick з легендарними Doors, називають їх музику трансовою та медитативною, ембієнтом, інтелектуальним фолком, world music.

Росіяни відчувають в них дух Dead can Dance, заявляють, що Dark Patrick - це арт-рок, етно-електроніка, вкрай цікава, таємнича музика, яка створює дивний настрій, але разом з тим проста і зрозуміла глядачеві.

Відомий лондонський звукорежисер заявив на концерті Dark Patrick, що їхня музика чудова і грандіозна, і він ніколи не чув нічого подібного. По духу одна з композицій нагадала йому саундтрек з фільму "Hostel". Ясно одне: Dark Patrick створюють власний, новий, неповторний музичний жанр, який зводить з розуму публіку в усьому світі! І все це роблять дві людини: надзвичайно привабливі та харизматичні особистості, красиві люди, одноголосно визнані публікою справжніми ельфами - українка Ева і англієць Пол, які присвячують музиці кожен день свого життя.

В їхній музиці акустичні музичні інструменти - колісна ліра, старосвітська бандура, ірландська волинка, бойран, губна гармоніка та ірландські народні флейти поєднуються з помірними клубними ритмами і синтезованим звуковим підкріпленим за підтримки гіпнотичного, дуже ніжного і чистого жіночого вокалу з широким діапазоном звучання.
www.darkpatrick.com

 

 

 

Про авторів

Гурт Dark Patrick

Додав ceny bab 24 вересня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска