Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Київ / Зелена толока з нагоди міжнародного дня Землі

24 КВІТНЯ 11:00

Сирецький гай (метро «Сирець»)

Шановний друже! 24 квітня з нагоди Міжнародного Дня Землі Етнічний фестиваль «Країна Мрій», Представництво ООН в Україні та компанії-підписанти Глобального Договору оголошують Велику Зелену Толоку.

Кожна свідома людина, стурбована здоров’ям своїм та своїх близьких, не має більше можливості лишатись осторонь тих негативних цивілізаційних впливів, які незворотньо знищують природу, ставлячи під загрозу існування всіх наступних поколінь українців. Саме тому провідною ідеєю етно-фестивалю «Країна Мрій» стає надактуальна тема охорони екології довкілля, екології нашого власного життя та життя наших дітей. Усі мрійники «Країни Мрій» мріють про чисте довкілля, про чисте повітря, чисту воду і чисту культуру. І мріяти тоді легше, і здійснювати мрії і творити майбутнє.

«Країна Мрій» спільно з друзями та партнерами фестивалю – зокрема, компанією «Кока-Кола Україна», щиро закликають усіх мешканців нашої великої домівки на ім’я Україна, не отруювати своє життя, викидаючи сміття просто неба на вулицях, в парках і лісах, а пам’ятати, що чистота людської душі починається з чистоти на власному подвір’ї.

Отже, найближчої суботи, а саме 24 квітня, в межах презентації цьогорічного Етно-фестивалю «Країна Мрій» та з нагоди святкування Міжнародного Дня Землі небайдужі запрошуються до Сирецького гаю на Велику Зелену Толоку – свято причетності та любові до рідного міста.

У програмі – прибирання території, озеленення парку (з 11.00 до 14.00).

Місце зустрічі – Сирецький гай (метро "Сирець").

Не будьмо байдужими до природи!

 

Про авторів

Фестиваль Країна мрій

Додав Art-Vertep 20 квітня 2010

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска