Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Київ / Виставка картин, на яких зображені лише жінки «Обличчя світла»

25 КВІТНЯ - 09 ТРАВНЯ

вул.Софіївська, 25-Б, галерея «Софійська»
вхід вільний

Відкриття виставки буде супроводжуватись незабутнім театралізованим дійством - перформансом за участю прекрасних напівоголених моделей, еротичних поетес, музикантів та інших непересічних митців. З 25 квітня по 9 травня 2013р. в київській галереї «Софійська» (вул. Софіївська, 25-Б) пройде виставка картин «Обличчя світла».На виставці будуть представлені картини, на яких зображені лише жінки.

Коли перські лірики ІХ-XVсторіч писали про жінку - вони завжди мали на увазі Бога і красу. Суфійське триєдинство жінки, Бога і краси склали велич перської поезії від Рудакі та Фірдоусі до Хайяма, Хофіза, Сааді та Румі, й відгомони цього триєдинства донині можна віднайти у малярстві, поезії та справжній літературі.

Роботи, що будуть експонуватися на виставці об’єднано однією тематикою, усі вони присвячені головній музі кожного чоловіка-художника -  жінці.  Жінка завжди надихала чоловіків-митців на геніальні твори. Уже не одне покоління людей милується зображенням  жінок на полотнах художників.

На виставці «ОБЛИЧЧЯ СВІТЛА» будуть представлені роботи різних авторів, від класики до авангардизму починаючи з початку ХХ століття. Любителі живопису зможуть побачити картини художників різних регіонів України - Києва, Донецька, Одеси, Республіки Крим.   

На полотнах тільки жінки - різні за національністю, походженням і статусом, проте всі вони прекрасні, наповнені внутрішнім світлом.

На виставці «ОБЛИЧЧЯ СВІТЛА» глядачі зможуть ознайомитись з роботами таких майстрів пензля як Єгоров, Сельский, Дудченко, Сердюк, Мухоїд, Тригубенко, Чебоксаров та багато інших.

Більшість робіт  – з приватних колекцій.  

Відкриття виставки буде супроводжуватись театралізованим дійством. Вхід вільний.

Урочисте відкриття: 25 квітня о 19:00

 

 

Про авторів

Галерея «Софійська»

Додав nady 24 квітня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска