Увійти · Зареєструватися
 

Київ / Тиждень кіно Юрія Іллєнка

15-21 ВЕРЕСНЯ

Культурний центр "Кінотеатр "Київ" Велика Васильківська, 19

З 15 по 21 вересня 2011 року в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» (м.

Київ, вул. Велика Васильківська, 19) на прохання глядачів, що не змогли потрапити на всі перегляди Тижня кіно Юрія Іллєнка в жовтні минулого року, повторно відбудеться ретроспектива «Тиждень кіно Юрія Іллєнка».

Програма відкривається показом нової версії відомої стрічки «Молитва за гетьмана Мазепу». Нова версія суттєво відрізняється порівняно із фільмом, що був представлений 2002 року на Берлінському кінофестивалі, і була створена Юрієм Іллєнком незадовго до його смерті. Серед змін - наявність багатоканального звуку, певне скорочення хронометражу (приблизно на 10 хв.) та поява закадрового коментаря автора, який дає пояснення як щодо історичного контексту подій фільму, так і, певною мірою, щодо історії створення та існування власне самого фільму. Картину представить Народна артистка України, дружина кінорежисера Людмила Єфіменко, Пилип та Андрій Іллєнки, кінорежисер Михайло Іллєнко, а також виконавці ролей та друзі Юрія Іллєнко. Стрічку можна буде переглянути також і в інші дні протягом усього фестивалю.

Крім того, до складу ретроспективних показів також включено ще 7 фільмів Юрія Іллєнка, які сам автор вважав найвищими своїми досягненнями в кінематографії, а саме «Тіні забутих предків», «Криниця для спраглих», «Вечір на Івана Купала», «Білий птах з чорною ознакою», «Лісова пісня. Мавка», «Легенда про княгиню Ольгу» та «Лебедине озеро. Зона».

Всі фільми із цього переліку було відновлено цифровим способом в рамках державної програми відновлення та збереження кінематографічної спадщини Юрія Іллєнка, отже глядачі зможуть подивитися ці картини у якісних копіях, недоступних широкому загалу до цього часу.

Перший «Тиждень кіно Юрія Іллєнка» з великим успіхом відбувся з 15 по 22 жовтня в столичному Культурному центрі «Кінотеатр «Київ». З 18 по 25 листопада 2010 року відповідні заходи також пройшли в Театрі кіно «Люм’єр» в місті Івано-Франківськ, а з 22 по 30 січня 2011 року – у Каневі, з 17 по 25 червня – у Дніпродзержинську, з 25 серпня по 1 вересня триває фестиваль у Харківському кінотеатрі «Боммер».

Відвідати усі перегляди публіка зможе придбавши квиткі у касах Культурного центру «Кінотеатр «Київ», розклад сеансів розміщено на сайті кінотеатру за адресою http://www.kievkino.com.ua/.>

 

Про авторів

Юрій Іллєнко

Додав Sh.Ocean 01 вересня 2011

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска