Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Дніпро / Концерт гурту Cockpit Music (Копенгаген, Данія) в Дніпропетровську

31 ЖОВТНЯ 20:00

Cotton-bar (вул. Шолом-Алейхема, 5)
Замовлення квитків за тел. 80684404121

Якщо ви спитаєте, яку музику грає гурт Cockpit Music, то більшість музичних критиків, напевно, не змогли б відповісти. Панк-джаз, сучасна камерна музика, гібрід-тріо, Leatherjazz, структурований хаос – як це тільки не називали.

Найбільш просте і, в той же час, найбільш ємне визначення музики цього датського тріо – «незвичайна». Незвичайні комбінації, незвичайне виконання, разом із звичними барабанами – віброфон, марімба, різноманітні перкусії та тарілки власного виготовлення.

Минулого року гурт відсвяткував своє тридцятиріччя. Таке буває тільки у справжніх однодумців: за весь цей час склад гурту не змінювався. Торстен Хьог – саксофон, Сьорен Тардін – гітари та Петер Олівер Йоргенс – всі види ударних. Їхні перши репетиціі проходили в малесенькій кімнаті, де ледь розміщувалися барабани і гітарний комбік, а саксофоністу, затиснутому в таких умовах, не вистачало хіба що ременів беспеки, у всіх троьх були відчуття як в кабіні пілотів, звідси і пішла назва «Кокпіт Мьюзік».

склад:

Торстен Хьог – саксофон (лідер 10та Mongo Dilmuns, створював музику для Arditti String Quartet и El Hombre Invisible, працював з Sort Sol, Audun Klive та Scanner);

Сьорен Тардин – гітари (грав панк-рок в группі No Knox, на данний момент співпрацює з апологетом датського арт-рока Мартіном Холлом (Martin Hall) як гітарист та аранжувальник);

Петер Олівер Йоргенс – ударні, вібрафон, марімба, перкуссія (основний композитор для всіх проектів, де бере участь, окрім цього його рахунку більше ніж 30 балетів, фільмів и постановок, він грав з Evan Parker, Fred Van Hove, David Moss, Phil Minton, Mats Gustafsson, Thomas Lehn, Irene Schweizer, John Tchicai, Z?v, Frank Lowe, Poul Rutherford, Tim Hodgkinson, Alan Silva, Pat Thomas, Roger Turner, Verner L?di, Andrea Neumann, Fred Lonberg Holm, Johannes Bauer, Per ?ke Holmlander & Sirone)

 

Про авторів

Гурт Cockpit Music , Cotton-bar

Додав Art-Vertep позавчора о 13:55

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска