Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Дніпро / Фотовиставка Валентина Старкова «Чарівна мить пейзажу» в Культурному центрі «Арт-Вертеп»

08-12 ЛИСТОПАДА

МА "АртВертеп" (магазин "Білокнижник"), вул. Червона, 11
вхід відльний

8 листопада о 13:00 культурний центр «Арт-Вертеп» запрошує
на відкриття виставки фотографій Валентина Старкова  «Чарівна мить пейзажу»!


Виставка триватиме 8-9 листопада. Вхід вільний!

Валентин Старков - дніпропетровський фотограф, який вважає, що любов до фотографії передалась йому у спадок.  «Мой дедушка был фотографом и оставил после себя более трех тысяч снимков, на которых запечатлены не только великолепные пейзажи, но и различные мгновения повседневной жизни. Дедушка считал, что настоящий фотограф в любой жизненной ситуации может увидеть что-то интересное» - розповідає він і додає, що у підлітковому віці  був байдужим до фотографування. Проте останні сім років не розлучається зі звичайною цифровою «мыльницею».

Кожна людина знаходить задоволення у спостереженні за природою у різних проявах. Таке задоволення від спілкування, особливо відчутно в час надсучасних швидкостей, коли дуже часто ми не в змозі зупинитися та хоча б на мить озирнутися навколо себе, зрадіти на перший погляд таким простим і водночас прекрасним проявам природи.

Кожна пора року та погода по своєму неповторні. Люди міста часто відсторонені від природи, але все одно в час відпочинку прагнуть відвідати різні місцини.

Особливо багато бажаючих спілкуватися з природою у весняні та літні місяці. Дехто відправляється за місто попрацювати на присадибній ділянці, прогулятися лісом та повудити рибу, інші мають можливість подорожувати і відвідати море чи якусь країну світу.

Багато чарівних миттєвостей настигають кожного з нас при фотографуванні природи. Кожний це робить по-своєму, але мить, збережена на фотознімку, неповторна, в своєму роді унікальна, а саме найголовніше захоплює фотографа, дарує натхнення та гарний настрій.

Я зацікавився фотографією у 20-ти річному віці, спочатку як і всі, намагався фотографувати події сімейного життя «плівочною мильницею». Можливостей така фототехніка середини 90-х мала обмежені, з часом захотілося фотографувати природу, тварин. Відвідуючи будь яку місцевість, звертаю увагу не тільки на краєвиди, пам` ятки історії , але й на певні погодні умови, дощ, веселка, блиск моря, кольори листя, схід і захід сонця. Інколи важко відокремити таку цікаву мить, яка перетворюється з часом у фотознімок, увагу може привернути будь-який несподіваний об` єкт природи..

Існує думка , що фотографія пейзажу має бути зроблена професійним дзеркальним фотоапаратом та така зйомка займає багато часу, що відволікає людину від буденного життя. Звісно не можливо відкидати досягнення сучасної професійної фото техніки, але переконаний, що людині не обов` язково мати таку техніку, важливо дуже любити, захоплюватися , бажати фотографувати, отримувати задоволення від кожної миті проявів природи. Спеціально виділеного часу для цього захоплення не потрібно, навіть, якщо фотографувати щодня на це піде саме найбільше від трьох до п яти хвилин.

Представлені фотопейзажі не мають ніякого глибинного філософського значення, вони прості, зрозумілі, знайомі, близькі будь-який людині. Кожний відвідуючий знайде щось приємне , цікаве, інколи несподіване для себе. Нехай чарівна мить пейзажу подарує вам задоволення та радість, надихне позитивною енергією на успіх на подальші здобутки у вашому житті.

Валентин Старков

Ознайомитися з галереєю робіт фотографа радимо ТУТ.


Часи роботи КЦ "Арт-Вертеп":

пн-пт: 10:00 - 19:00
сб-нд: 11:00 - 18:00
Довідки: (066) 272 26 24

 

 

 

Про авторів

Валентин Старков

Додав nady 06 листопада 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска