Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Вінниця / Персональна виставка Ольги Акасі «Бути Майстром»

РЦСМ "АРТ-ШИК" (вул. Архітектора Артинова, 12-а)

Протягом 21 грудня 2012 - 8 січня 2013 Регіональний центр сучасного мистецтва «Арт-Шик» запрошує на виставку київської художниці Ольги Акасі.

Персональна виставка приурочена до 5-річного ювілею ТД "Галерея Інтершик". Основним напрямком художньої діяльності Ольги Акасі є портрет. Основним, але не єдиним. Тому акцент виставки в галереї «Арт-Шик» зроблений на показі стилістичного, технічного і жанрового розмаїття практики художника в усій можливій її повноті. Картини, відібрані для експозиції, - від невеликих графічних робіт і полотен в техніці "білого живопису" до історичного і філософського портрета - об'єднані загальною для всіх робіт творчою інтенцією - «Бути Майстром».

Ольга Акасі - художник класичного напряму, постійно звертається в своїй творчості до історії живопису, до кращих традицій епохи Італійського та Голландського Відродження. При цьому, як зауважують критики, рух художника спрямований не назад у минуле, а «назад у майбутнє». Пояснити це можна тим, що автор далека від наслідування і копіювання, постмодерністського стьобу, псевдоакадемічного кічу і візуальних кліше. Її полотна втілюють переосмислення живописних традицій, являють собою буквально Rinascimento (італ. «заново народжений»), збереження і авторський «знову народжений» розвиток витонченої техніки живописного письма, зокрема техніки сфумато, створеної Леонардо да Вінчі. Роботи сучасного нам автора перегукуються, гармоніюють з полотнами Старих Майстрів, але не повторюють їх. «Її стилізації - самостійні варіанти візуальної традиції», - зауважують критики. Творчість Ольги Акасі - це діалог епох, це вічне повернення в майбутнє. Звернення до класики - це гра воль, серйозна гра талантів, бесіда Майстра з Майстром.

 

Про авторів

Ольга Акасі

Додав nady 18 грудня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска