Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / ДжемFM / Олег Скрипка та Гуцул Каліпсо шукають висококласних саундмайстрів

26 березня у столичному клубі Docker’s ABC з традиційним успіхом відбулася вже десята за рахунком вечірка благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ. У четвер вечір в Docker’s ABC запалювали Гуцул Каліпсо (Чернівці) та OT VINTA (Рівне). Окрім концертів двох неординарних потужних гуртів, радіо програма Овочі-Фрукти ексклюзивно презентувала кілька відео-проектів. Виконавчий продюсер групи ТІК та PR-директор групи «Ляпис Трубецкой» в Україні - Соня Геляс представила ексклюзивну прем’єру відеробіт білоруського творчого об’єднання «Дети Солнца».

Відео-презентація анімаційних роликів від ТО «Дети Солнца» була по суті анонсною, адже повноцінна українська прем’єра проектів панківського телебачення www.sa-si.tv відбудеться 29 квітня під час великого сольного концерту групи «Ляпис Трубецкой» в Києві.

Дуже тепло публіка вечірки КРАЩІ ЛЮДИ сприйняла перший публічний показ від рівненчан OT VINTA, які представили свій новий кліп на дитячу колискову Пісню Конвалій. Режисером того відео виступив провідний кліп-мейкер Тарас Химич, а мультиплікацію до відео намалював фронтмен «гвинтів» Юрій Журавель. По завершенні показу кліпу на Пісню Конвалій відвідувачі вечірки влаштували бурхливу овацію Журавлю, адже побачене нікого не залишило байдужим. У квітні кліп на Пісню Конвалій після закінчення монтажу OT VINTA планують офіційно представити на національних музичних каналах, а вже потім відео з’явиться в Інтернеті.

На вечірці КРАЩІ ЛЮДИ радіостанція ДжемFM також представила нову ведучу музичних новин НЕПОПСА, адже теперішня ведуча Олена Львова з квітня відправляється у декретну відпустку. Вже з 1 квітня Львову в ефірі замінить Поліна Булгакова.

Цікавий нюанс, за 4 роки існування ДжемFM (день народження радіостанції святкуватиметься саме 1 квітня) у працівників провідної рок-станції народилося 10 дітей, і цього року на Джемі чекають появи ще двох малюків.

Радійники вже жартують: «якщо хочеш завагітніти – йди працювати на ДжемFM».

Окрім представлення нових відео проектів і ведучих, на вечірці КРАЩІ ЛЮДИ вперше після минулорічної презентації дебютного альбому «Рекєт Гангстєра», у столиці виступив чернівецький запальний гурт Гуцул Каліпсо. Попри досить складну фінансову ситуацію «гуцули» не відмовляються від планів випуску другої платівки, кілька пісень з якої було вперше представлено саме на вечірці проекту КРАЩІ ЛЮДИ. Наразі «Гуцул Каліпсо» визначаються з тим, де саме записуватимуть матеріал, щоб він насправді якісно звучав і не втрачав тої потужності, що відчувається під час живих виступів.

Наступного дня в офісі ДжемFM «гуцули» бачилися з лідером ВВ Олегом Скрипкою, який дав хлопцям кілька порад стосовно запису музичного матеріалу. Як з’ясувалося, низький рівень якості запису у вітчизняній рок-музиці турбує навіть визнаних метрів, адже проблема полягає зовсім не у відсутності коштів, а у відсутності висококласних фахівців. Однак «Гуцулів» і головного «ВВешника» об’єднує не тільки пошук способів і місць де можна пристойно записати свій матеріал, музиканти єдині в тому, що особливо в цей час слід продовжувати створювати позитивну музику. Нехай вона міститиме елементи навіть політичної сатири, але все одно має залишатися мистецьким продуктом, який допомагає подолати будь які проблеми.

 
 

Додав Art-Vertep 29 березня 2009

Автори пов'язані с новиною

Гуцул Каліпсо , Олег Скрипка

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска