Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Мертвий півень Ой, Марічко, чичері 3,92 Mb
Мертвий півень Шахтарочка ( 2011 р.) 4,73 Mb
Мертвий півень Етюд з воронами ( 2009 р.) 6,85 Mb
Мертвий півень Квазіамор (сл. Юрка Позаяка, 1992 р.) 1,41 Mb
Мертвий півень Життєпис (на слова Ю. Андруховича, 2008 р.) 2.48 Mb
Мертвий півень Гуцулка Ксеня (2008 р.) 3.57 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Автори / Мертвий півень / У день Святого Патріка «піва не кончіцца»


У знак солідарності з братнім Ірландським народом у St. Patrick’s Day - 17 березня (вівторок) 2009 р. о 21.00

«Мертвий півень» запрошує всіх до клубу «Чеширський Кіт» (м.Київ, вул. Скляренка 9, тел.+38 044 428-27-17).

У програмі вечора:

  • Колективний перегляд найновішого відео «And the third angel sounded» ("Брат, піва кончілась!") від режисера Алєхандро Більбао-Ґуерра.
  • Повноцінний концерт Мертвого Півня у всій красі, повному складі та з новими піснями.
  • Щоб краще підготуватися до цього прекрасного українсько – ірландського свята пропонуємо вам наступну забаву: складіть свій варіант із запропонованої нижче відозви - конструктора та розішліть (роздрукуйте, роздайте) друзям. Авторам найдотепнішої версії, а також тим, хто впізнає цитовані тексти (першоджерело) – презенти та поцілунки від Півнів на концерті.

Додаткова інформація та акредитація: Богдан Логвиненко, т. 066 886 35 67, info@sumno.com, www.deadrooster.org.ua

Відозва – конструктор «зроби сам(а)».

У цей тривожний час глобального і локального потепління, отупіння, слоудауну, рецесії, кризи тощо… (вибрати те що подобається, а якщо не подобається – далі не читати).

Роки знесилили наш край і людність. Фабрики товарів не виробляють. Заводи спиняються. Залізниці розхитані. Гроші в ціні падають. Хліба зменьшується (?!). Насуває голод (?!). По краю розплодились юрби грабіжників і злодіїв, счинивши криваву різню, заколот і руїну на нашій землі. „Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі” всіх задовбала. Ми на те пристати ніяк не можемо… Але для того, щоб ні …..(потрібне вписати) правительство, ні яке інше …..(потрібне вписати) не ставали Україні на перешкоді…, для того, щоб вести свій край до ладу, до творчої роботи, до скріплення революції та волі нашої, ми оповіщаємо всіх громадян України: зо всіма сусідніми державами, як то Китай, Польша, Австрія, Руминія, Туреччина та інші, ми хочемо жити в згоді й приязні, але ні одна з них не може втручатися в життя самостійної ... Незмірно тяжка … (потрібне вписати) тяжко змучила наш народ, знищила наш край, розбила господарство. Тепер тому мусить бути кінець. Отож приписуємо … (потрібне вписати) негайно приступити до переведення всіх заводів і фабрик … (потрібне вписати) на вироблення продуктів, потрібних насамперед трудящим масам.

Правительство …(потрібне вписати) має підняти промисловість держави, має розпочати творчу роботу у всіх галузях, де всі безробітні могли б знайти працю. Торг товарами, які будуть привозитись з-за кордону і вивозитись за кордон, буде вести сама …(потрібне вписати), щоб не було такої дорожнечі, яку терплять найбідніші класи через спекулянтів. Так само приписуємо встановити …(потрібне вписати) контроль над всіми банками, які кредитами (позиками) …(потрібне вписати) допомагали визискувати ... (потрібне вписати) Однині позичкова поміч банків має даватися, головним чином, на піддержку трудовому населенню та на розвиток народного господарства …, а не спекуляцію та ріжну банкову експлуатацію (визиск). На грунті безладдя, неспокою в житті та недостачі продуктів росте невдоволення серед деякої частини людності. Тим невдоволенням користуються ріжні темні сили …(потрібне вписати) і підбивають несвідомих людей до старих порядків. Всякого, хто кликатиме до повороту старого ладу, того карати, як за державну зраду.

Всіх громадян нашої республіки закликаємо: не жалуючи життя боронити добробут і свободу нашого народу.

 
 

Додав Art-Vertep 05 березня 2009

Про автора

Культова група Львова, "Мертвий півень" - це більше, ніж просто добра рок-музика. На концерти "МП" приходять три, якщо не чотири, покоління.

 

Коментарi

06 березня 2009

Увага! Багато русизмів у відозві!

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска