Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / ДжемFM / Тартак встановлює рекорди і створює нові дуети

26 лютого з традиційним аншлагом та успіхом у столичному клубі Dockers ABC відбулася чергова вечірка благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ за участі груп Че Че і Тартак.

Замовлення на той концерт почалися ще за два тижні до дати події. На електрону адресу ДжемFM поступали листи від численних прихильників групи Тартак, а напередодні концерту з клубу Dockers ABC дивним чином позникали всі афіші із зображенням Положинського. Ажіотаж навколо виступу Тартака легко пояснити – група 4 місяці не давала концертів, за якими шалено скучили численні фанати.

Компанію Тартаку на вечірці КРАЩІ ЛЮДИ складала молода, але дуже яскрава та неординарна група ЧЕ ЧЕ з харизматичною вокалісткою Яніною Шпачинською. Слід відзначити що попри те, що в складі ЧЕ ЧЕ грають два учасники Тартака, вокалісти обох груп були особисто незнайомі. І лише за день до спільного виступу на вечірці списалися смс-ками та обмінялися електронними адресами. Після чого Яна Шпачинська надіслала Сашку Положинському файл зі своєю піснею Інтроверт, до якої лідер Тартака за ніч до концерту написав свою партію.

Той дует Сашка і Яни став однією з родзинок вечірки КРАЩІ ЛЮДИ. Приємно відмітити що публіка Тартака тепло та з непідробним інтересом сприймала виступ групи Че Че. Деякі музиканти- гості вечірки, у числі яких були Каша Сальцова (Крихітка Цахес), Фагот (ТНМКонґо), Андрій Антоненко (Riffmaster), Юлія Донченко (MAXIMA), Павло Нечитайло (Пропала Грамота), Євген Галич (O.Torvald), Борис Таршис (Таршис) називали ЧЕ ЧЕ одним з яскравих відкриттів проекту КРАЩІ ЛЮДИ, до яких також зараховують групи SuperDivka, ГражданинЪ Топинамбур, CoMaha і Сонцекльош.

Наразі ЧЕЧЕ закінчили роботу над створенням дебютного альбому й активно ведуть переговори з випускаючими лейблами. Вихід платівки очікується у квітні-травні цього року. Відома вже й остаточна назва альбому – «Ні пари з вуст» (за однойменною піснею). Вокалістка ЧЕ ЧЕ Яніна Шпачинська розповіла, що до дебютника увійдуть 14 несхожих за настроєм треків, звучання яких, за задумом музикантів, максимально наближене до живого. До альбому увійде й уже відома слухачам з радіоефірів композиція «Про любов». В ході запису, до студійної роботи долучився сесійний, а тепер вже й штатний перкусіоніст Едуард Косорапов. Хоча на дебютному альбомі не передбачено дуетних композицій, ЧЕЧЕ, після вечірки КРАЩІ ЛЮДИ, вирішили порадувати слухачів студійною версією спільного з Сашком Положинським виконання пісні Інтроверт. Той синґл буде записано найближчим часом.

Рекордом проекту КРАЩІ ЛЮДИ, без сумніву, став потужний виступ Тартака, що тривав без перерв 1 годину 50 хвилин. Положинський виконав всі хіти альбому «Сльози Та Соплі» та старі хіт-бойовики з попередніх платівок. Публіка сприймала свого кумира гаряче та душевно, мабуть тому Сашко розкрив причину затримки виходу нового альбому Тартака. Як з’ясувалося, робота над новою платівкою була тимчасово призупинена, доки Положинський не позбудеться брекет-систем, через які в нього виникли проблеми з дикцією. Слід відмітити, що наявність брекетів не вплинула на високу якість концерту Тартака, за 12 років кар’єри на професійній сцені Положинський став справжнім майстром, який віртуозно вміє керувати ситуацією та публікою.

 
 

Додав Art-Vertep 27 лютого 2009

Автори пов'язані с новиною

Гурт ЧеЧе , Тартак

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска