Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Фестиваль Фортеця / Завітайте до «Фортеці»

Наприкінці червня, а саме з 27 по 30, на території Акреманської фортеці у Білгороді-Дністровському Одеської області вже вп‘яте відгримить молодіжний музичний фестиваль «Фортеця». Протягом чотирьох фестивальних днів на глядачів чекає не лише музична програма, але й спортивні турніри, фотоконкурс та ще безліч цікавинок.

Фестивальні дні, як і раніше, розділені за музичними напрямками:

  • 27 червня, Пт. – день відкриття Фестивалю, день поп-музики;
  • 28 червня, Суб. – день електронної музики;
  • 29 червня, Нед. – день рок-музики, конкурс молодих рок-колективів;
  • 30 червня, Пон. – гала-концерт, виступи гостей Фестивалю та виконавців, що були учасниками минулих років.

Серед гостей цьогорічного Фестивалю - «Пара нормальных», «Chiliбомберс», «Танок на Майдані Конґо», Альона Вінницька, «От Вінта», «Dazzle Dreams», «Скрябін» та інші.

У день рок-музики, 29 червня, на сцені «ФОРТЕЦІ» буде проходить конкурс молодих виконавців, переможець якого отримає приз від партнерів Фестивалю ФОРТЕЦЯ: професійний запис синґлу в студії звукозапису «Комора» та низку «живих» виступів в одному з найпопулярніших закладів Києва - «Докер Пабі».

Фестиваль ФОРТЕЦЯ зберігає традиційні цілі: пригорнути більше уваги громадськості, туристів та спонсорів до унікального в Європі пам’ятника просто неба – середньовічної Білгород-Дністровської фортеці. А також відкрити нові музичні колективи. Всі молоді музиканти (учасники фестивалю) отримують змогу виступити на великій сцені з професійним обладнанням на рівні з вже відомими виконавцями.

В рамках фестивалю ФОРТЕЦЯ відбуватимуться: денні пляжні дискотеки в прилеглих курортних містечках, турніри з пляжного волейболу, фотоконкурс «Моя фортеця», денні конкурси на головній сцені.

Вартість вхідного квитка – 5 гривень. Всі кошти, отримані таким чином, за домовленістю з міською владою Білгород-Дністровська перераховуються у фонд Акерманської фортеці. Таким чином, кожен відвідувач Фестивалю ФОРТЕЦЯ зможе не лише гарно відпочити, отримати насолоду від якісної музики, але й долучитися до великої благодійної справи – збереження унікальної пам’ятки історії України.

За матеріалами прес-служби фестивалю

 
 

Додав Art-Vertep 23 червня 2008

Про автора

Молодіжний музичний Фестиваль «ФОРТЕЦЯ» щорічно відбувається на території Білгород-Дністровської фортеці наприкінці червня у вихідні дні (День Конституції, День молоді).

Автори пов'язані с новиною

Алена Винницкая , Dazzle Dreams , Ot Vinta , Танок На Майдані Конго , Скрябін

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска