Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Інформація

Автори / Книжковий ярмарок Буквиця / Перший дніпропетровський книжковий ярмарок «Буквиця»

Відлуння львівського 11 Форуму видавців було чути ще довго, і лише нещодавно хвилювання трохи вщухли. Наразі актуальною подією став Перший дніпропетровський ярмарок «Буквиця». Безперечно, поки що ці літературні події неспівмірні ані за кількістю представленої літератури, ані за переліком учасників. Тим не менше «Буквиця» змогла зацікавити в участі такі провідні видавництва, як «Критика», «Основи», «Інститут передових технологій», не зважаючи на те, що майже одночасно проходив книжковий ярмарок у Києві.

Гранди Гранди І знову гранди :)

Безперечно, книжковий клуб «Білокнижник» не міг залишитись осторонь такої знакової події для Дніпропетровська, і виступив ексклюзивним представником монстрів видавничої справи: «Фоліо», «Кальварія», «Свічадо», «Ранок», «Видавництво Старого Лева», «Факт». До того ж, у мешканців нашого міста нарешті випала нагода ближче познайомитись із творчістю земляків, які були вже гідно представлені у Львові, та й один з провідних літературних часописів «Книжник Ревю» кількаразово включав до своєї чудової сімки проект Григорія Іващенка-Дзвінкового «Нехай козириться! Гральні карти в історичному та культурному контексті» та твори Валерія Ніколенка «Холостякування і шлюби» і «Гонорар».

Віктор Морозов Сергій Жадан Місько Барбара Григорій Іващенко

«Білокнижник» цього разу практично монополізував право на представлення відомих та культових особистостей на ярмарку. 11 листопада проводив прес-конференцію та зустрічався з читачами Григорій Іващенко. Унікальними були гості: Сергій Жадан, Місько Барбара та Віктор Морозов. Зважаючи на те, що Жадан вже є частим та улюбленим гостем, то вокаліст гурту «Мертвий півень» Михайло Барбара був на запрошення Мистецької агенції «Арт-Вертеп» та Книжкового клубу «Білокнижник» у Дніпропетровську вперше. Не менше вразив своїм приїздом і Віктор Морозов — культовий рок-музикант та перекладач-професіонал. Саме завдяки йому кожна друга дитина в Україні переймається долею Гаррі Поттера та його друзів у боротьбі з Волдемортом. Причому дехто з них навіть вважає, що саме пан Морозов і є автором п’яти захоплюючих частин про життя й навчання в Гоґвортсі, а зовсім не заморська пані Ролінґ. Мовою Морозова заговорив і Пауло Коельо, принаймі у трьох найбільш відомих творах: «Алхімік», «Вероніка вирішує померти» та «Чорт і панна Прим».

Гранди в Жадан зі свіжаком -Треба встати і вийти...-

Найбільш цікава частина зустрічі відбулась ввечері цього ж дня в арт-барі «Среда», де Сергій Жадан почитав свої зовсім нові поезії, які сам називав «з ненадрукованого й ненаписаного», впереміш з акустичним виступом Міська Барбари та пана Віктора. Це був, насправді, один з найбільш вражаючих концертів за останній час. Єдина прикрість полягала в тому, що далеко не всі бажаючи мали змогу розміститись в затишному, але замалому для такої події приміщенні «Среди». Навіть ті, хто потрапив випадково на це дійство, став переконаним шанувальником і гурту «Мертвий півень», і Віктора Морозова. Для того, щоб слухачі й глядачі змогли на якийсь час відійти від культурного шоку та трохи повернутись до сьогодення, гості ще й продемонстрували політичний мультик «Рукавичка», сценарій до якого написав Сергій Жадан, режисером стала Світлана Олешко (головний режисер театру-студії «Арабески»), а озвучив Михайло Барбара.

Віктор Морозов Людство Місько Барбара

12 листопада зустріч з пресою та читачами проводили Валерій Ніколенко та Андрій Курков. І, як завжди, найцікавіше сталося ввечері. Місце зустрічі, як виявилось, змінити не можна. Читання уривків з творів Андрія Куркова супроводжував виступ гурту «Вертеп». Але й сам письменник також не залишився осторонь музичної творчості, загравши кілька імпровізацій та дещо заспівавши, чим дуже й дуже вразив і давніх поціновувачів своєї творчості, і тих, хто відкривав його для себе вперше.

Андрій Курков (Про трьох хом`яків) Андрій Курков Андрій Курков - чєловєк і пароход :)

Загалом, організатори зустрічей та гості залишились задоволеними спілкуванням та, як завжди, запланували на майбутнє кілька сюрпризів, які, безперечно, стануть подією в нашому місті та культурному житті країни.

Вертеп Оксана Бондар Андрій Курков

 
 

Додав Art-Vertep 18 листопада 2004

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска