Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Кінофестиваль «Світло» / У рамках Другого Міжнародного кінофестивалю «Світло» відкриються персональні виставки картин Костянтина і Світлани Шаповалових

З 29 листопада по 13 грудня 2015 включно в одному з найстаріших кінотеатрів Києва «Кінопанорама» відкриються персональні виставки картин сучасних українських художників, членів Міжнародної професійної Спілки художників, Костянтина та Світлани Шаповалових.

Це вже 13-та персональна виставка у творчій біографії Костянтина Шаповалова і 2-га персональна виставка Світлани Шаповалової.

Творчість цих художників знаходить усе більше визнання. За численними відгуками глядачів, роботи авторів справляють незабутнє враження своєю насиченістю, енергією та кольором. Художники виробили свою характерну манеру і стиль, які легко впізнаються завдяки використанню чистих кольорів і фактурного мазка.

Роботи художників зберігаються в приватних колекціях України, у київських та одеських галереях, в Міжнародному Благодійному фонді Святої Марії, а також в Музеї народної творчості.

Художні досягнення Костянтина Шаповалова відзначені в рамках Міжнародної програми «Мистецький Олімп». Стаття про художника, а також репродукції деяких його робіт були включені в ілюстровану книгу-альбом «Мистецький Олімп» редакції 2015 року, а за вагомий внесок у розвиток мистецтва та культури України Костянтин Шаповалов був нагороджений цього року Дипломом Українського фонду культури.

Виставка буде відкрита для відвідувань з 29 листопада, але офіційне відкриття відбудеться 6 грудня і буде приурочене до відкриття Другого Міжнародного кінофестивалю «Світло», Президентом якого є Костянтин Шаповалов.

Виставку можна відвідати за адресою: м Київ, вул. Шота Руставелі, 19, кінотеатр «Кінопанорама». Вхід на виставку вільний.
Детальніше про Кінофестиваль "СВІТЛО"-2015  тут

 
 

Додав ceny bab 24 листопада 2015

Про автора

Організатором кінофестивалю є Спілка християнських письменників України.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска