Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Інформація

Автори / Кіно / Затриманий ФСБ режисер Сенцов: Моя країна мене не покине

Затриманий ФСБ Росії український режисер Олег Сенцов вірить, що країна, за свободу якої він боровся, його не покине

Про це він повідомив під час інтерв'ю виданню Newtimes.ru, інформує Еспресо.TV.

"Я знаю, що мої друзі та близькі будуть мені допомагати. Моя країна, за свободу якої я боровся, мене не покине", - сказав заарештований режисер.

За його словами, у московській в'язниці Лефортово, де він зараз перебуває разом з іншими затриманими українцями, все в межах закону.

"Якби на мене тиснули, я б не промовчав. Писати додому листа я поки не хочу. Мені так простіше. Я знаю, що мої друзі та близькі будуть мені допомагати", - зазначив він.

Будучи росіянином за національністю, Сенцов не очікував такого розвитку ситуації в Криму.

"Я - росіянин за національністю, я думав, що Крим стане мостом між нашими країнами. Те, що відбувається зараз, - це жахливо",- сказав він.

Інші заарештовані ФСБ українці також перебувають у Лефортово. Олександра Кольченка, Олексія Чирного та Геннадія Афанасьєва також заарештували у Сімферополі на початку травня за звинуваченням у підготовці теракту.

Як відомо, українського кінорежисера Олега Сенцова, затриманого у Криму працівниками російської ФСБ 11 травня, звинувачують у організації теракту. Пізніше повідомлялося, що його та ще одного затриманого активіста Олександра Кольченка етапували до Москви, що підтвердило МЗС України.

 
 

Додав nady 03 червня 2014

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска