Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Статті Інформація

Автори / Дмитро Лазуткін / Що таке щастя? Думка сучасних митців

Євген Нищук

Євген Нищук. Фото: Юлія Капшученко

Євген Нищук (український актор театру та кіно. Заслужений артист України. Голос Помаранчевого та Євро- майданів)

Якось так виходить, що коли ти чекаєш щастя і раптом воно стається, виявляється, що стан його очікування був щасливим. Але насправді щастя – стан людини, який її рухає. Для мене, звичайно, буде щастям, коли дійсно я отримаю ту чи іншу роль бажану, громадянські чи соціальні питання в країні. Якісь такі моменти, якими ти переймаєшся. Наприклад, була підготовка до Євро 2012 я спіймав себе на думці, що вже перед здачею об’єктів я ходив перевіряти чи здадуть вони цей Олімпійський чи ні, мене просто «шлях трафляв», що вони можуть просто опозоритися і в нас нічого не вийде. І коли все у нас вийшло я відчував щастя.

Є і такі банальні побутові речі, які приносять сатисфакцію таку якусь, бо це пристрасть до чогось ще. Безумовно є і інші речі, коли є рідні, близькі, родичі, і вони здорові. Це дуже важливо. Мабуть, це найголовніше. Окрім свого «его», яке приносить хороший настрій, ти думаєш, що ти не один на цьому світі. Що в тебе є хтось з батьків, або в тебе є успіхи в твоєї дитини. Ці моменти поза обговоренням.

Дмитро Лазуткін

Дмитро Лазуткін. Фото з архіву поета

Дмитро Лазуткін (український поет, журналіст)

Щастя – це можливість бути вільним у своїх висловах і вчинках, щастя – це коли нічого не болить, щастя – це коли у твоїх близьких все добре. А головне щастя – це коли сумління не мучить. Коли дихаєш і відчуваєш, що це повітря – твоє.

Дмитро Лінартович

Дмитро Лінартович. Фото з архіву актора

Дмитро Лінартович (український актор театру та кіно)

Щастя можна в усьому знайти. Сонечко вийшло – уже ти щасливий. Вміння радіти за ближнього свого. Коли в родині все гаразд. Коли душа твоя наповнена від подій, які розгортаються добре і в роботі, і в навчанні. Коли людині, яка поруч з тобою – добре. Щастя – від того, що ти робиш звершення. Момент отримання насолоди, відчуття причетності до чогось. Щастя – коли політ. Хороший настрій. Коли очі світяться, коли сміх лунає. Коли ти не навантажуєшся якимись проблемами. Тому що навколо нас багато обставин і перепетій. Момент щастя дає можливість забути на деякий час про проблеми особисті, і дати можливість радіти. Радість і щастя я вважаю синонімами.

Віктор Пашник

Віктор Пашник. Фото з архіву музиканта

Віктор Пашник (український музикант, бандурист)

Щастя, річ дивна…і вибаглива пташка,будь-кому на плечі не сідає, щастя – це спокій і впевненість!

Ярина Квітка

Ярина Квітка. Фото з архіву співачки

Ярина Квітка (акторка, співачка та засновниця гурту «Фолькнери» та проекту «Двоколісні хроніки»)

Щастя дивна штука. Воно миттєве. І щось дуже-дуже приємне. Напевно, дитяче щастя найбільше і назавжди запам’ятовується. От як ми в дитинстві тішились, яке то було щастя чекати на подарунки від святого Миколая. Як ми раділи і якими діти були щасливі, коли ходили колядувати. В дорослому житті щастя вибагливіше і короткоплинніше.

Назар Хассан

Назар Хассан. Фото з архіву музиканта

Назар Хассан (учасник українського хіп-хоп гурту «RIZUPS» та учасник проекту «X-фактор»)

Щастя – це можливість займатися улюбленою справою, яка б в результаті допомогла ні в чому собі не відмовляти!

Джерело: Тетяна Моцак, СІЛЬ

 
 

Додав nady 09 січня 2014

Про автора

Поет, прозаїк, журналіст. Народився у 1978 році в Києві. Закінчив Національний технічний університет України («КПІ»). Автор книг: «Дахи» (2003, Гопак), «Солодощі для плазунів» (2005, Факт), «П

Автори пов'язані с новиною

Віктор Пашник , Дмитро Лазуткін

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска