Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Центр літературної освіти / Нова можливість потрапити на цікаві лекції про класиків літератури

З 19 листопада по 14 грудня в Києві триває лекторій «Ключові постаті української літератури: сучасний погляд». Для тих, хто не може відвідати весь курс, з’явилася можливість участі в окремих лекціях. 
 
Новий лекторій «Центру літературної освіти» – це  унікальний курс для тих, хто хоче дізнатися, як розвивалася українська література крізь призму життя і творчості знакових письменників. Програма складається з 20 лекцій про головних дійових осіб нової української літератури. 
 
Лектори: історик Ярослав Грицак, телеведучий Юрій Макаров, видавець Ростислав Семків, літературознавці Володимир Панченко таЛеонід Ушкалов, критики Елеонора Соловей та Ярина Цимбал, письменники Євгенія КононенкоСергій Іванюк та Олег Коцарев, культуролог Віра Балдинюк.
 
Вони покажуть представників літературного «канону» в незвичному ракурсі, проаналізують головні твори класиків, літературний побут епохи, їх новаторство та вплив на культурний процес. 
 
Лекції проходять по вівторках у культурному центрі видавництва «Смолоскип» (вул. Межигірська, 21) та по четвергах і суботах – у Музеї книги та друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9). 
 
Як взяти участь? 
 
Для відвідування окремих лекцій обов’язковою є попередня реєстрація: http://bit.ly/1bVmvdQ В анкеті потрібно вказати лекції, які Ви хочете відвідати. Кожен слухач сплачує організаційний внесок – 50 грн / лекція. Кількість місць обмежена.
 

 
 

Додав nady 25 листопада 2013

Про автора

Мета Центру — розвиток літературної та книжкової сфер шляхом створення освітньої платформи для обміну досвідом, професійного зростання та комунікації учасників культурного процесу.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска