Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

ТаРута «Бором-бором» (2012 р.) 5.93 Mb
ТаРута Париться-хмариться (кавер-версія пісні В. Гонтарського, 2009 р.) 4,26 Mb
Потік Афіші MP3 Інформація

Автори / ТаРута / Тур Україною гурту «ТаРута» з новим альбомом «Бором-Бором»

З 25 квітня гурт ТаРута розпочинає презентацію нового альбому. Альбом «EthnoLab» - результат захопливого експерименту зі стилями: рок, диско, ф’южн та народні мелодії, класичне українське жіноче багатоголосся, етно-панк і етно-даб, акустична гітара, сопілка і ксилофон.

Ця жива етнічна лабораторія з душею і з характером влаштовує тур Україною на підтримку альбому «EthnoLab»!

Більшість пісень «EthnoLab» вже звучали на концертах і в плейлистах національних і закордонних радіостанцій. Та коли одного дня у гурті повіяло експериментами, з’явився DJі бітмейкер Ігор Льодін, а саундпродюсером платівки став Костянтин Костенко зі студії «Комора», вже знайомий матеріал був перезведений і підхід до аранжування нового кардинально змінився. До роботи над альбомомдолучився піаніст-віртуоз Роман Коляда. Першим результатом «осучаснення» стала пісня «Бором-Бором», на яку кінорежисер Тарас Химич відзняввідео у Карпатах. Лідергурту «Ot Vinta» Юрко Журавель, знаний як художник-ілюстратор, намалював до кліпу казкову графіку. Результат зіркової співпраці буде представлено на концертах в містах туру.

Кому тісно в межах одного жанру, хто прагне сміливих експериментів, поєднання давнього і сучасного, лірики і перцю, потужністі року і мелодійності етно в одному звуці – ТаРута запрошує на «EthnoLab»! Спочатку у Києві 25 квітня, а потім у Львові (26 квітня) та у Полтаві (30 квітня), Дніпропетровськ...

До вашої уваги кліп на пісню "Бором-Бором" від гурту "ТаРута"

Довідка з лабораторії:

Гарно зіграний професійний колектив з великим досвідомбуло засновано співакамиетно-ватаги «Гуртоправці» Євгеном «Їжаком»та ОленоюРоманенко у 2008 році. Гурт двічі ставав лауреатом національного фестивалю «Червона Рута», з успіхом виступав на українських фестивалях «Країна Мрій», «Трипільське коло»,«Рожаниця», «Славське-рок».

Зі своїм першим студійним альбомом «Народжені в ЛЮБОВІ», що побачив світ 2010-го, ТаРута дала сольні концерти у клубах України та Польщі, в рамках Днів столиці та Чемпіонату Європи з баскетболу у Литві. У 2011-му за сприяння музичногожурналіста і радіоведучогоВойцеха Осовського пісні гурту вперше потрапили в ротацію «Польського Радіо» (Варшава).

Гурт ТаРута є повноцінним учасником світової WorldMusic-сцени, гостями Міжнародного WorldMusic-фестивалю Литви «MenuoJuodaragis», Міжнародної наради народних мистецтв «Zwiejskiegopodworza» у Польщі, «Кращим гуртом» 38-го фольклорного фестивалю у Литві «Skamba-skambakankliai».

artvertep.com

 

 
 

Додав ceny bab 11 квітня 2013

Про автора

Етно-рок фундація «ТаРУТА» була створена восени 2007 року автором та виконавцем, лауреатом «Червоної Рути-2005» в жанрі акустичної музики Євгеном Їжаком та співаками «Етно-ватаги «Гуртоправці» Данилом Данилейко

Автори пов'язані с новиною

Ot Vinta

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска