Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Дніпропетровський історичний музей / У Дніпропетровськ везуть колекцію золота з Ермітажу

Більше 1500 предметів із золота, якими прикрашали себе наші предки скіфи, можна буде побачити в Дніпропетровському історичному музеї з 15 по 30 березня на виставці «Золота Скіфія».

Колекцію в Україну везуть з Ермітажу. Її буде охороняти озброєна охорона.

«У музеї працює нова система сигналізації, природно, під час виставки до роботи буде залучено додаткову охорону. Тому, ми повністю готові забезпечити безпеку цієї унікальної колекції. Велика частина предметів, які будуть представлені на виставці, зроблені із золота. Відвідувачі зможуть побачити жіночі прикраси, взуття, предмети побуту», - заявив директор Дніпропетровського національного історичного музею Надія Капустіна.


Вона зазначила, що багато експонатів з колекції - велика музейна рідкість. Наприклад, срібні з позолотою фалари (світильники), на поверхні яких зображені подвиги молодого Геракла, ритуальні посудини, прикрашені дуже динамічним орнаментом з тваринами, тисячі золотих скіфських пластин і унікальна чаша із зображеннями чотирьох коней.


«Центром Великої Скіфії була безпосередньо Катеринославська губернія, нині Дніпропетровська область. На жаль, в дореволюційний час, всі цінні вироби із золота і кістки відправляли в царські запасники, зараз вони в Ермітажі. Там зберігається дуже багато предметів, які були знайдені на території нашої області», - говорить Капустіна.

 
 

Додав nady 03 березня 2013

Про автора

Музей был основан в 1849 г. и является одним из старейших в Украине. У истоков создания музея стояли местные деятели - губернатор Екатеринославской губернии А.Я.Фабр и директор гимназий края Я.Д.Грахов. Большой вклад в развитие музея сделали: знаток истор

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска