Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Інформація

Автори / Видавництво А-ба-ба-га-ла-ма-га / А-ба-ба-га-ла-ма-га вперше видала книгу російською

«Красный апокалипсис: Сквозь голодомор и раскулачивание» – перша книга російською мовою від провідного українського видавництва.

Обґрунтування такого несподіваного рішення подано на сайті видавництва:

«Рукописи Дмитра Гойченка (1903—1993), випадково виявлені 1994 року в еміґрантському архіві Сан-Франциско (США), — це унікальні свідчення про страшні часи радянської колективізації та Голодомору в Україні (південно-східні області, Одеса, Київ та Київщина). На відміну від художніх творів Барки чи Багряного, в історичній мемуарній літературі практично не збереглося настільки детальних, як у цій книзі, описів людиноненависницького комуністичного режиму. Усі три книги Дмитро Гойченко написав наприкінці 1940-х—поч. 1950-х років за гарячими слідами пережитого, з використанням записів, дивом винесених із тюрми. Автор цих безцінних свідчень, сам родом із селян, волею долі опинившись у лавах войовничих гнобителів свого стану, робив успішну кар’єру. Належачи до партійно-радянської номенклатури, він володів різнобічною інформацією про становище в суспільстві. Поступово прозріваючи, Гойченко напружено вдивлявся і аналізував усе побачене й пережите. Це зробило його мемуари справжньою енциклопедією трагічного українського буття епохи Голодомору».

«Це єдина книжка, яку наше видавництво вирішило опублікувати в Україні російською мовою. Щоб прочитали й ті, хто ще й донині зманює Україну в “комуністичний рай”…»,
йдеться в анотації видавництва.

Слід сказати, що тексти Ґойчєнка в російському інтернеті викладені вже давно, Вони вельми красномовно розкривають механізми здійснення більшовиками політики колективізації, а також служать наочною ілюстрацією її згубних наслідків. Зокрема радимо звернути увагу на цей допис, який пропонує ті уривки, на які варто звернути увагу в першу чергу. Також російською 2006-го року виходила збірка Ґойчєнка «Сквозь раскулачивание и Голодомор: Свидетельство очевидца».

ЛітАкцент 

 
 

Додав nady 10 листопада 2012

Про автора

Перша «абабагаламазька» книжка «Українська абетка» побачила світ у липні 1992 року. (Перша сторінка першої книжки починалася з «Ангела»).

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска