Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Brazzaville (USA) Some Days (2011) 9,29 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Інформація

Автори / Brazzaville (USA) / Прем'єра нового кліпу гурту Brazzaville "Anabel2" (ВІДЕО)

У перші дні Нового Року група BRAZZAVILLE подарувала своїм шанувальникам і всім любителям хорошої романтичної музики прекрасний подарунок - новий кліп на пісню Anabel2 зі свого останнього альбому Jetlag Poetry.
Зйомки проводилися в Стамбулі за участю молодих і перспективних режисерів. Знайомство стамбульського режисера Левента Севі і групи Brazzaville відбулось ще минулого року.

Ось що говорить лідер гурту Brazzaville Девід Браун про виконану роботу:
«Восени 2010 року, до мене звернувся Левент Севі з пропозицією про зйомку відео, де я співаю одну зі своїх пісень у Стамбулі як частина серії проекту, який вони назвали« Long Way From Home »(« Далеко від дому »). Я був так задоволений результатом, що попросив Левента знімати й кліп Brazzaville на пісню Anabel2. У вересні цього року я побував у Стамбулі, де ми знімали відео. Я дуже схвильований результатами. Левент, Гюн, і Хемі зробили чудову роботу. Я сподіваюся, вам сподобається »
 

У кліпі, як і в самій пісні, Девід Браун розповідає нам про красу та романтику подорожей, про дивовижне відчуття польоту і, звичайно ж, про тих, хто завжди чекає мандрівника вдома - про коханих і про сім'ю.
 

 

 
 

Додав Nusya 09 січня 2012

Про автора

Brazzaville

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска