Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Braty bluzu / Концерт-реліз нової платівки "THE CITY THAT NEVER SLEEPS"

1 липня у клубі Sullivan Room відбудеться концерт-реліз нового CD гурту Braty bluzu - THE CITY THAT NEVER SLEEPS. Над проектом музиканти працювали в студії приблизно рік, обмінюючись треками по інтернету, творячи музику , обговорюючи ідеї, дискутуючи та приходячи до спільного знаменника практично в режимі он лайн у всесвітній мережі .

 

"THE CITY THAT NEVER SLEEPS" - другий студійний альбом групи (перший вийшов в далекому 2000 році), але в цілому вже п'ята платівка, яку записали "Брати". Робота над новим диском тривала близько року, в ній були задіяні музиканти, які живуть в різних країнах, тому обмін ідеями і треками відбувався через Інтернет. Ось так в студіях міст, які ніколи не сплять - Києві та Відні - і народився альбом "THE CITY THAT NEVER SLEEPS". Ці студії весь час жили і працювали на одному диханні, створюючи нову, унікальну концепцію музики "Братів Блюзу", яка поєднує джаз, new - age, мистецтво світової музики і хіп-??хоп. Ось таким вишуканим коктейлем став альбом "THE CITY THAT NEVER SLEEPS".

 
 

Додав Sh.Ocean у четвер о 11:57

Про автора

Брати блюзу: у 1992 р. Мирослав Левицький (клавішні) разом з братом Олегом Левицьким (саксофон) в Івано-Франківську (Україна) засновує групу Брати блюзу (також "брати блюзу" на українському слензі значить - "брати блюзку, брати костюм,

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска