Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Іван Марчук / Сплю на картинах

15 нових картин художника 74-річного Івана Марчука показують у столичній галереї ”Мистець”. Там відкрили виставку його абстрактних полотен ”Погляд у безмежність”.

— Про таку мріяв давно. Результатом задоволений. Удома лишилися ще три роботи, вони не вмістилися, — каже Іван Степанович. — Роботи різні за колористикою, але однієї стилістики та розміру. Коли питають, звідки брав натхнення, кажу: ”Прорвав небо і там отаке побачив. Потім порізав оте зображення на малі кусочки, щоб у майстерні вмістилися”.

Над циклом почав працювати восени 2008-го.

— Два місяці як завершив і малюю зимові пейзажі. Інколи хочеться просто сидіти й на свої картини дивитися. Та день-другий подивлюся, і руки самі до пензля тягнуться.

Продавати роботи не планує.

— Я скупий на продаж. Люблю спати на картинах, ними укриватися, класти під голову, — дістає з кишені пластмасового гребінця, розчісує вуса та бакенбарди. — Ющенко обіцяв мені музей, та вже й не сподіваюся, що його відкриють за мого життя. Україна йде у баговиння. Дурний, що повернувся з Америки, — натворив стільки всього, а воно тут нікому не треба.

Столичний мистецтвознавець 73-річний Дмитро Горбачов говорить, що полотна Марчука складно оцінити.

— Але дуже дорого вони не можуть коштувати, бо рідко з’являються на аукціонах. Якщо картини нечасто виставляють на торги, ціна їх низька. Навіть коли це першокласні роботи.

Виставка працюватиме до 28 березня.

 

 

 

 

 

 

gazeta.ua

 
 

Додав Art-Vertep 22 лютого 2011

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска