Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Мистецьке об'єднання Дзиґа / На «Флюгерах Львова» «Клуб любителів кіна та музики» презентуватиме Нову Львівську Платформу «Акустичні вечори»

3 травня у дворику Львівської Ратуші на фестивалі «Флюгери Львова» «Клуб любителів кіна та музики» презентуватиме Нову Львівську Платформу «Акустичні вечори» концертом «Львів Дихає!».

Учасниками концерту стануть музикантів від львівської бруківки: «Gojo Orchestra», «Подорож по Вертикалі» та «Blues Market». Кураторами Клубу є знані львівські музиканти Олег Мосесов та Олесь Макаренко.

Концерт вестимуть незмінна ведуча «Флюгерів» і «Jazz Bez» Марта Більська та ведучий фестивалів «Підкамінь» і «Fort.Missia» Андрій Жолоб. Початок концерту о 17 год. Після концерту «Львів Дихає!» вечір «Флюгерів Львова» продовжить програма «JazzClub.Lviv».

Про Клуб:

У приміщенні основної локалізації Клубу – квартирі на проспекті Свободи, 25 періодично відбуваються творчі вечори з музикантами Львова. Живі концерти записуються з метою випуску аудіо і відео матеріалу. Також Клуб влаштовує перегляди раритетних фільмів. Ще одним завданням Клубу є спілкування із музикантами, що є своєрідним відродженням найкращих традицій «квартирних» концертів.

«Оскільки метою «акустичних вечорів на проспекті Свободи» є в першу чергу розвиток творчої платформи Львова, квитки дорого коштувати не можуть, щоб на вечори приходили не ті, в кого більше грошей, а саме ті глядачі, які можуть стати «співавторами» проявів мистецтва.

Саме тому ми і запрошуємо всіх на акустичні вечори на проспекті Свободи, 25. Саме подвір'я, яке було збудовано за часів Австрії у 1874, налаштовує на творчій настрій. Ніби то - ось він, галасливий проспект, центральна вулиця Львова, але всього кілька десятків метрів в глибину - і у вас є можливість поринути у зовсім інший світ...» – розповідає куратор Клубу Олег Мосєсов.

Про «Флюгери»:

Етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова», який є одною із найбільш очікуваних, вишуканих та нестандартних подій міста, цього року проходитиме увосьме із 1 по 4 травня. Як і завжди, фестиваль розташується у внутрішньому дворику Львівської Ратуші і тільки останній день – концерт з нагоди десятиріччя «Dzyga Jazz Quartet» відбудеться у Львівській Філармонії.

Кожен день «Флюгерів» матиме свою особливу тему, наповнення та внутрішню логіку:

Субота, 1 травня: «День «спец»проектів»: концерт Віктора Царана за участі етно-гурту «Очеретяний Кіт» та проект Юрія Іздрика «Амстердам» за участі «Alex Trio: Maksymiv-Voytyuk-Abramov» та «DrumТИатр: Izdryk-Semenchuk-if.ro».

  • Неділя, 2 травня: «Прокидання з Мертвим Півнем» та етномузика під куруванням «Етноклубу Набутків».
  • Понеділок, 3 травня: «Клуб любителів кіна та музики» і «JazzClub.Lviv».
  • Вівторок, 4 травня: концерт 10-річчя "Dzyga Jazz Quartet" у Львівській Філармонії.

Сторінка фестивалю (програма, квитки, відео): www.dzyga.com/flugery


 
 

Додав Art-Vertep 16 квітня 2010

Про автора

Є такий осередок, який більш ніж кафе, ніж галерея, ніж клуб, ніж продюсерський центр… Це місце, де можна реалізуватися, що, власне, і відбувається.

Автори пов'язані с новиною

Григорій Семенчук , Мертвий півень

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска