Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

Василь Васильців Василіса (2009 р.) 9,06 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Автори / Василь Васильців / Василь Васильців — музичний феномен, який вразив тих, кого здивувати чимось вже майже неможливо

На даному етапі і звичайну публіку важко чимсь здивувати, не говорячи вже про журналістів чи людей шоу-бізнесу. Артисти готують якісні концертні виступи, потіють над записом пісень, але особливо народ зараз нічого не чіпляє. А все геніальне — просто. З’являється персонаж — абсолютна протилежність всьому існуючому шоу-бізу. Хлопець, що грає і співає, ігноруючи всі мислимі закони складання рими та написання музики. І ви би бачили що відбувалось на його … кхм … кхм… концерті…

Про Василя Васильціва напевно найдавніше від усіх знали його земляки зі Львова та користувачі інтернета, бо його «шедевр» «Дякую, Руслано» гуляв в мережі і користувався величезним успіхом. Слідом за цим «хітом» скачувались і наступні пісні, бо такого артиста ще не чув ніхто.

Найпарадоксальніше те, що взагалі-то таких співаків вистачає. І це прекрасно — якщо людина хоче співати і душа кличе, що це бажання ллється аж з вух, то чого б їй не співати, навіть якщо в неї немає ані слуху, ані голосу. І таких доволі багато… серед знайомих, але не на сцені.

А львів’янин Василь Васильців почав писати вірші, писати музику і співати свої власні пісні, причому які просто таки лилися з нього з неймовірною продуктивністю. І зараз 19-річний хлопець вже має на своєму рахунку більше 130 пісень. Інша справа, що вони не зовсім звичні пісні. Але такі парадокси завжди спрацьовують.

Через якийсь час після початку публічної творчості Василя Васильціва про нього заговорили не тільки у Львові, а й у Києві. Пам’ятаю якийсь ефір, де ведучі спантеличено та обережно говорили с Василем про творчість, прощупували грунт, не знаючи як з ним говорити, на що хлопець серйозно розповідав про свою творчість з цілковитою впевненістю в тому, що він молодий талановитий поет, музикант та співак. Навіть публікації всі про Васильціва містять в собі такі вислови, як молодий геній, талановитий співак, феномен тощо. Які, я так розумію, публіка, сприймає з такою ж іронією, як і його пісні, а Васильців як факт.

Через якийсь час хлопці з почуттям гумору з Esthetic Education присвятили хлопцю пісню, яку так і назвали «Василь Васильців». Цим не обмежилось, і музиканти допомогли у виданні його альбому «Голденхітс» від Василя Васильціва.

Вчора відбулась вечірка з приводу презентації, на якій Василь відіграв концерт. За останній рік, а може і більше, я такої веселої та дикої презентації не бачила. Бурхлива реакція публіки на кожен рух та слова Васильціва просто оглушала, стільки веселих та щасливих облич вже точно на жодній презентації я не бачила. Люди збились біля сцени, посідали на підлогу перед сценою, інші позаймали весь мислимий простір, звідки тільки було видно зірку-феномен. Я спочатку з круглими очима дивилась, слухала, намагалась зрозуміти, а потім сказала «Прощай, вкус» і пішла підспівувати слова знайомих мені супер-мега хітів «Дякую, Руслано» та «Комп’ютер». Та і «Яблука падають» вивчила, там багато оперативної пам’яті мені не знадобилось. Народ шаленів і відривався, скандував «ВА-СЯ! ВА-СЯ!», дівчата верещали, хто встигав ловити ритми пісні, що нагадували американські гірки — танцював. Коли Вася попрощався, його просто таки не випустили зі сцени, і він виконав на біс «хітяри» про Руслану, про яблука та заспівав кілька нових пісень. Останньою піснею була «Кальмар, сушений кальмар». Не дарма кажуть, що запам’ятовуються останні слова розмови — з усіх боків як галюцинації після закінчення концерту чутно було тільки «Кальмар, сушений кальмар». І я зрозуміла, що мій багаж поповнився ще одним «хітярою».

В залі просто не було чим дихати і утворився ефект сауни від палких танців та підспівувань фанатів. До речі, їх Василь присвятив пісню «Фанати». І концерт вдався однозначно. Я думаю, що після вражень «фанатів» на наступний концерт Васильціва прийдуть всі їх друзі і знайомі. Тож, готуймося незабаром до сольника в Палаці Спорту. Козловський буде нервово курити зі своїм сольним концертом у Палаці Україна. І все дуже радісно і смішно. Є тільки один момент. Якби це був розрахований комерційних хід, як наприклад, така собі клоунада чи гра, то це одна річ — це акторська майстерність, прорахований проект.

Але ж тут інше… тексти пісень Василя схожі на дитячі, бо тільки дітям властива манера так розмірковувати про добро та зло, про погане та добре, тощо. І виходить, що добрий хлопець, впевнений у тому, що він своєю творчістю несе людям радість та послання про те, як зробити світ кращим, про свою любов до України не підозрює, чого насправді його пісні викликають таку бурхливу та радісну реакцію публіки…

Юлія Курова, Територія А

 
 

Додав Art-Vertep 29 грудня 2006

Про автора

Я, Василь Васильців, народився 26 червня 1987 року у Львові. Вчився в садку “Берізка”. Потім, у 1994 році – вступив у середню школу №70 м. Львова, 10-й клас якої я закінчив в 2003р.

 

Коментарi

30 грудня 2006

Він не може бути таким сліпим як ти думаєш. Стаття, за виключенням цього моменту - класна в тебе вийшла

01 січня 2007
CAM

Він насправді існує!!!??? А я думав це плід чиєїсь хворої уяви.

02 січня 2007

він існує. хоча і не виключено, що він - це і є плід чиєїсь хворої уяви. в принципі - тільки своєї.

05 січня 2007
Una

декілька років тому брала в василя інтервю, він і тоді був оглушений манією своєї геніальності. ми сиділи надворі за столиками в кафешці і він раптом вирішив заграти мені свої пісні.... Жахливо! Ні голосу, ні навіть ритму... Ну що, ж інтервю написала більш-менш нейтральним, як воно зазвичай буває. Одне слово, розмова.... Думала, через декілька років всі про нього забудуть. І зараз мене жахає, що людям це подобається. Це здається, завдання для психологів

06 січня 2007

Школа Поплавського цвіте і перемагає!!!

06 січня 2007

Я був на його концерты у Львові в "Ляльці"! Він - король поп-музики, бо він справжній

08 лютого 2007

А я не був на його концерті...

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска