Увійти · Зареєструватися

Закон про мову

Закон«Про засади мовної політики» № 9073 

 
 
Потік Інформація
Литвин підписав мовний закон

Литвин підписав мовний закон

Голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон про засади державної мовної політики, що розширює застосування російської мови на регіональному рівні. Закон уже відправлений на підпис президенту Віктору Януковичу, йдеться на сайті Верховної р

Додав nady 02 серпня 2012

 
Крым. Бабушка. Язык. Аптека

Крым. Бабушка. Язык. Аптека

Самая ужасная трагедия нынешнего века.   Долгие годы самоотверженной борьбы патриотов русскоязычия против невыносимой насильственной украинизации «Обком» не уставал восторгаться мужеством и стойкостью простых героев непростого фр

Додав nady 17 липня 2012

 

Книга в небезпеці!!!

Мінфін і ДПС оприлюднили свій намір знищити останній острівець на якому ще тримається українські мова і слово - національну книгу! В підготовленому ними проекті змін до Податкового кодексу передбачено ліквідацію з 01.01.

Додав nady 16 липня 2012

 

Відкритий лист учасників голодування до лідерів опозиційних парламентських партій!

6 липня ви, лідери опозиційних партій, оголосили про власну перемогу, провели ряд прес-конференцій і покинули протест. Ви покинули поле бою біля Українського дому. Ви залишили долю української мови на милість Литвина та Януковича.

Додав nady 14 липня 2012

 
По Україні проходять акції протесту проти закону про мову

По Україні проходять акції протесту проти закону про мову

У різних регіонах України проходять акції на підтримку української мови. У Львові проходить пікет під стінами Львівської облдержадміністрації. Під входом до будівлі зібралося близько 100 активістів "Свободи" і "Батьківщини"

Додав nady 05 липня 2012

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска