Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 

Галереї

 
 
Потік Галереї Інформація

Струнний квартет ViArt

Струнний квартет (2-і скрипки, альт, віолончель): класика, танго, сучасна музика.

Інструменти сімейства скрипок найбільше наближені до звучання людського голосу і покликані оспівувати красу і велич, якими володіє душа людини.

Струнний квартет «ViArt» заснований в 2005 році. Колектив і його учасники виступають на багатьох престижних сценах Україні, наприклад в Національній філармонії України (м.Київ), також гастролюють і беруть участь у різних фестивалях, благодійних акціях на Україну і за кордоном (Польща, Німеччина, Австрія, Португалія, Греція, Іспанія , Франція, Італія, США).

У репертуарі струнного квартету «ViArt» понад 300 творів, що представляють музичну культуру епох середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму, романтизму, імпресіонізму, ХХ століття, також твори ери джазу, саундтреки до мюзиклів, кінокартин, аргентинське танго.

Струнний квартет «ViArt» також може запропонувати різні програми, підібрані в залежності від концепції та тематики заходу. Наприклад, історичну музичну стилізацію в стилі бароко - врахована кожна деталь. Витонченість творів Боккеріні, Моцарта, Вівальді підкреслять спеціально підібрані історичні костюми, помпезні сукні та камзоли, прикрашені рюшами, кучеряве білосніжні перуки. Навіть пюпітри (так називають підставки для нот) ручної роботи, виконані з натурального дерева в стилі бароко,
Ви точно відчуєте себе французьким королем, якщо на Вашому королівському прийомі звучатиме струнний квартет «ViArt».

Зовсім скоро буде відкрито новий бальний сезон. "Віденський бал" і зараз не втрачає своєї популярності, отримавши репутацію фешенебельного і респектабельного події, бали проводяться в багатьох містах світу, і навіть носять більш вузьку спрямованість, так наприклад у Відні щорічно проводяться бали найрізноманітніших професій (наприклад «Бал Юристів» або «Бал Лікарів», чому б не влаштувати бал Вашої професії?). У виконанні струнного квартету «ViArt» звучать найпопулярніші мелодії часів монархії, вальси і полонези Штрауса, музика віденських класиків - Моцарта, Бетховена і Гайдна.

Додатковими критеріями також виступають костюми, згідно особливому протоколу проведення балу всі учасники, а також музиканти струнного квартету «ViArt» будуть викриті в бальні сукні для дівчат, фрак або смокінг для кавалера.

Наша візитна картка - це наші постійні клієнти, кількість яких весь час зростає; безперервне вдосконалення й любов, з якою ми ставимося до справи, якій присвячуємо більшу частину свого життя.

Якщо Вас зацікавила діяльність квартету,  звертайтесь: 056-792-87-57, або mail@artvertep.dp.ua

 

 
 

Учасники

Chyzh

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска