Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

 
 
Потік Галереї Інформація

Роман і Тетяна Штепук

Унікальний керамічний кулон, 100% ручна робота!
Висота (діаметр) кулона близько 5 см.
Довжина шнурка – до 40 см.
Матеріал: глина різного ґатунку.
Техніка виконання: наліпка кольоровими глинами.

Загалом, ця техніка не нова: замість малювати кольорові лінії, кожну з них виліплюють із маленького шматка глини відповідного кольору. Але у дрібній пластиці таку техніку використовують украй рідко.

Начитавшися літератури про Трипілля, уперше вирішила перенести цю техніку на біжутерію випускниця Львівської академії мистецтв Неля Шандор зУжгорода (нині це наша кума!). Звісно, повторювати її ніхто не збирався – у нас свій стиль і трішечки інша технологія (зрештою, це кидається увічі відразу).

Під час виготовлення цих кулонів (тут ми пропонуємо серію із 20 предметів) не використано жодних форм, трафаретів чи чогось подібного: усе – від початку до кінця – зроблено лише вручну.

Відповіді на запитання, що задають покупці найчастіше:

- А воно б’ється?

- Чудово, особливо молотком!

- Наскільки це міцне?

- Технологія виготовлення така, що кожну намистину (як і кулон) слід випалювати, щонайменше, тричі: коли речі ще сирі (щойно їх зліплено із глини), коли зроблено перше глазурування (його видно: темніше, у складочках та царапинках), і після остаточного глазурування – на прозоро. Якщо декілька таких кулонів взяти в одну пригоршню, вони аж дзвенять: випал добрий.

- До якого одягу це пасує?

- Ці роботи «люблять» натуральні однотонні тканини. Одягати можна у музей, кіно, на виставу чи виставку, у ресторан, на вечірню прогулянку, тощо (хоча дехто у цьому ходить і на пари). Головне – аби музика довкола не була надто голосною: Ви ж не хочете прослухати жодного комплімента з приводу нової прикраси.

- Ви робите лише отакі кулони й більше нічого?

- Зовсім ні. Це – лише проба на «Артвертепі». Набагато складніші речі (намиста у 3-5 рядів з вставками та без них, складні пояси і таке інше) також робимо, найчастіше – на замовлення. Кожного разу з появою нової колекції ексклюзивних прикрас ми показуємо фото у нашому блозі.

- Чи ймовірна співпраця із дизайнером одягу чи цікавим бутіком?

- Аякже! Залюбки!... Себто... ну... ми подумаємо...

А тепер нам залишилося побажати покупцям приємного користування нашими роботами. Зрештою, не конче потрібно: це носиться приємно. Хай Вам щастить!

З повагою, Роман та Тетяна Штипук

 
 

Учасники

Art-Vertep

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска