Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Євка Романова

Євка Романова

шо я можу про себе сказати: я людина з творчою душею та творчим розумом. є представником сучасної української неформальної молоді. не люблю не щирих людей, сама ж намагаюся завжди казати те, що думаю. 

 
 
Потік Статті Інформація

Подих два

Птахи… Я завжди мріяла стати пташкою. Оттак просто літати собі в небесах…дивитися згори на світ. Мрії… А ще я мріяла стати водою. Коли на вікнах були грати, я мріяла стати водою.

Додав Nusya 20 квітня 2009

 

Подих раз. Маршрут Франція-Україна-Любов

Україна. Саме в цій країні я зустрів її. Якщо не помиляюся (це було дуже давно) на дворі стояло літо. До України я потрапив вперше.

Додав Nusya 20 квітня 2009

 

Блималка на патичку (Чудес не буває) (Оповідання з матюками, і прихованим сенсом)

Вертаємося до панк-року. ААА!! Вспіваю допити каву, і бігом на хуй! Ну…На хуй типу тікаю з квартири. Пари, любі мої, пари! Йшли три дівчини: дві гарні, а одна з філологічного. Так от це про мене – я з філологічного!

Додав Nusya 20 квітня 2009

 

В пошуках втраченої невинності

Ех, як воно мене заї…ло! «Гдє твоя дєвствєнносьть?!» - кричить мені якась тітка, що позавчора дала грошей на пиво. Я не можу зрозуміти: я що, розмовляю на якійсь мові котрої не існує в світі? Чи може слово «відчепіться» теп

Додав Nusya 20 квітня 2009

 

Нарко манія

Хто ти така, що вже в юному віці залежиш від Них? Ти так хочеш бути незалежною, що залежиш від всього. Алкоголь, Вони, цигарки, пігулки, та навіть чиясь увага! Ти раб! Ти залежна! Хто ти така? В тобі романтика, творчість…воля? В тебе є воля?!

Додав Nusya 20 квітня 2009

 

Сонце з волоссям рудого кольору

Фєдічкє Світ у ньому наповнений позитивом Зовсім іноді продирається темрява Це ж так прекрасно Він сонце Сонце з волоссям рудого кольору Він вміє розуміти

Додав Nusya 20 квітня 2009

 

Депресивно-психоделічна новела Форель

Лезом, по юній блакитній вені… Достатньо тільки раз провести, і ти знаходишся десь там. Кров ллє рікою, твоє тіло, занурене в безмежну червонінь. Вже майже не відчуваєш своїх рук, кровотеча стає все сильнішою.

Додав Nusya 20 квітня 2009

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска