Увійти · Зареєструватися

Афіша (Дніпро)

Тала Пруткова

Тала  Пруткова

Журналіст-культуролог, письменник. Народилася 2 грудня в Києві. Перші кроки у вітчизняну літературу робила спільно з учасниками колишнього станіславського об’єднання «Біла риба» (Бабкіна, Малярчук, Данько, Жураківський). 

 
 
Потік Афіші Галереї Статті Інформація

Закон про мову

  Ми сьогодні схвалили закон про мову. Ми тепер розмовляємо тільки мовчки. Роззувай мене хутко, цілуй мої мочки, але, Бога заради, притримуй слово.   І нікому, будь ласка, його не показуй. Свій язик зав’яжи н

Додав Prutkova 03 серпня 2012

 

Мокрий андеґраунд

Вода в метро стояла майже по коліна, І вікна плакали від щастя цілу ніч. Було так порожньо. Дванадцята година. Порожні станції – така незвична річ. А гострі блискавки ламалися об руки, Бо ми тримали мокрі поручні-мечі.

Додав Prutkova 11 липня 2009

 

ЦИГАНКА

Отруєно в очі поглянула дівчина з постера Так, наче їй простору мало, так, наче непросто їй. Вигавкують пси, що містично на дах повилазили, Молитви своєму журливому псячому господу. Циганка сказала, що врік мене дядько у чорному.

Додав Prutkova 09 липня 2009

 

РАНОК НА ГАНГУ

Згадай, моя мила, як ми на світанку у Гангу купали запилені зорі. Ти милом ванільним обличчя вмивала, а повз пропливали зів’ялі вінки. В очах твоїх блякли дитинства уламки. І пальці такі незбагненно прозорі у тьмяній воді завмирали пом

Додав Prutkova 09 липня 2009

 

АЛІСА

Мешти тісні, а рюкзак немісткий. Рушає кудись поїзд приміський. У ньому їде Аліса. Очі в Аліси сумні і зелені, Має гриби й Керуака в кишені. Додому їде Аліса. Якби ж то знаття: де пекло, де рай, Де вмри і виграй, де живи і програй.

Додав Prutkova 09 липня 2009

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска