Увійти · Зареєструватися
 
 
 
Інформація

No Comments

До складу групи увійшли досвідчені музиканти, які досягли серйозних результатів в спільній роботі. Музика, професіоналізм і теплі відносини — саме те, що об’єднало і зробило їх однією творчою сім’єю.

Кажучи про вокалістку «No comments», неможливо залишитися байдужим, ця чарівна брюнетка з сильним характером, здатна чарувати і дивувати, — втілення спокусливої жіночності і темпераменту.

Колектив, в нинішньому складі, існує вже близько двох років, за цей час хлоп’ята стали одним з найпопулярніших київських колективів, які виконують популярні всім хіти, що давно є улюбленими. «No comments» встиг завоювати щире визнання і любов не тільки в Києві, але в інших містах України.

No Comments. Фото з концерту в Дніпропетровську

Репертуар групи вражає своєю різноманітністю і нікого не залишить байдужим, тут кожен знайде щось своє і почує давно знайомі і улюблені пісні, які викликають тільки позитивні емоції. Деякі пісні у виконанні «No comments» набувають абсолютно нового звучання, завдяки чому, отримують друге життя і стають невід’ємною частиною виступу гурту. Репертуар групи не тільки різноманітний, але і постійно оновлюється новими піснями і інструментальними композиціями. У музиці групи в рівній мірі присутні Dance-Pop Adult Alternative Pop/ Rock, Club/dance і «щось», непіддатливе опису. На кожному своєму виступі «No comments» відкривається з нового боку, кожного разу відрізняючись від раніше побаченого, завдяки чому група ніколи не набридає. У цьому грає роль настрій, як самих музикантів, так і слухаючих відвідувачів. Гурт дуже тонко відчуває ситуацію і здатний підняти настрій і завести будь-яку компанію, тим самим забезпечивши заряд бадьорості і гарного настрою не тільки протягом вечора, але й ще на декілька днів вперед.

 
 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска